Suomi lppuotteluun

Kometa

Hyvältä tuntuu vaikka maa on paskana niin silti hienoo.

Suomi näyttää nyt naapureille kaapin paikan -

Ensin ryssät ja sitten loppuottelussa hurrit.

Kunpa suomalaiset hoitais politiikan samaan tapaan- hurrit ja venäläiset kuriin Nythän ne häärää Suomessa päsmäreinä.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jep jotain iloa edes.Vaikka maa on EU paskan peitossa.

Äänestä

Niin muut Suomalaisten mollaajat saa haistaa pitkän paskan hell jeah!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Venäjä hävis 3-0 kirjoitti:

Kometa

Hyvältä tuntuu vaikka maa on paskana niin silti hienoo.

Suomi näyttää nyt naapureille kaapin paikan -

Ensin ryssät ja sitten loppuottelussa hurrit.

Kunpa suomalaiset hoitais politiikan samaan tapaan- hurrit ja venäläiset kuriin Nythän ne häärää Suomessa päsmäreinä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu