Käväisin kaupungilla ja vasta myöhemmin ehkä tajusin että joku komea mies kulki vanavedessäni..ymmärsinkö oikein..en ole suhdetta hakemassa vaan haluan varmistaa että oliko näin..Minä nainen..
JKl Forum käytävä
7
354
Vastaukset
- komea mies
kyllä näin oli. en mäkään suhdetta etsi. panolla tosin olis kiva käydä.
- pitkis..
No nyt on kevät villinnyt sinua..ajattelin vaan kun en ole tottunut että joku ihan lähelle tulee ..noin siis kaupunkireissulla päiväsaikaan:) KIvahan se on jos vielä saa huomioita..pois tuhmat panopuheet..hui..Hyvää alkavaa kesää!
- komea mies
Oikein ihanaa alkavaa kesää sullekin! Tuun seuraavankin kerran ihan lähelle. Vaik panojutuissa pakit tulikin ;)
- ikävä tyyppi
NO HUH ja sentään..mä en edes usko että nm:komea mies edes tietää minkälaisesta naisesta oli kyse joka alkuperäisen viestin laittoi..kyllähän kuka vaan voi vastailla ja myötäillä..jos olisit vaikka sanonu tuntomerkkejä tms..tällä palstalla on kaikenlaisia hörhöjä joo..
- komea mies
Ikävä tyyppi. tuleeko sulta kohta itku? vai tuliko se jo?
- takakireä nainen
No nyt tämänkin tytön pakko kirjoitella kateudesta vihreänä että ilmeisesti tämä nainen teki sinuun vaikutuksen! ja ihan päiväsaikaan..Mahtava juttu ja voi sanoa että olen kateellinen! Ei mun perässä kukaan kulje vaikka kaupungilla käynkin..ja Jyväskylän keskustassa..mä olen niin tavis..En laittaisi pahakseni vaikka joku komea mies mulle juttelis..
- veemäinen ukko
Toi nyt on ihan fuulaa,,,mä en usko et kukaan Suomalainen mies lähtee kenenkään ämmän perään selvinpäin keskellä kirkasta päivää...kyllä sit pitäisi olla niin maailmanluokan kaunotar ja niitä ei täältä Suomesta löydy..persjalkaisia lihavia ämmiä! Ja nekin tuulipuvuissa..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2614178Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2643408Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1541777Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251634Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2961413Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?132919Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235853en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115817Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe17780