Käväisin kaupungilla ja vasta myöhemmin ehkä tajusin että joku komea mies kulki vanavedessäni..ymmärsinkö oikein..en ole suhdetta hakemassa vaan haluan varmistaa että oliko näin..Minä nainen..
JKl Forum käytävä
pitkis..
7360
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
kyllä näin oli. en mäkään suhdetta etsi. panolla tosin olis kiva käydä.
No nyt on kevät villinnyt sinua..ajattelin vaan kun en ole tottunut että joku ihan lähelle tulee ..noin siis kaupunkireissulla päiväsaikaan:) KIvahan se on jos vielä saa huomioita..pois tuhmat panopuheet..hui..Hyvää alkavaa kesää!
Oikein ihanaa alkavaa kesää sullekin! Tuun seuraavankin kerran ihan lähelle. Vaik panojutuissa pakit tulikin ;)
NO HUH ja sentään..mä en edes usko että nm:komea mies edes tietää minkälaisesta naisesta oli kyse joka alkuperäisen viestin laittoi..kyllähän kuka vaan voi vastailla ja myötäillä..jos olisit vaikka sanonu tuntomerkkejä tms..tällä palstalla on kaikenlaisia hörhöjä joo..
Ikävä tyyppi. tuleeko sulta kohta itku? vai tuliko se jo?
No nyt tämänkin tytön pakko kirjoitella kateudesta vihreänä että ilmeisesti tämä nainen teki sinuun vaikutuksen! ja ihan päiväsaikaan..Mahtava juttu ja voi sanoa että olen kateellinen! Ei mun perässä kukaan kulje vaikka kaupungilla käynkin..ja Jyväskylän keskustassa..mä olen niin tavis..En laittaisi pahakseni vaikka joku komea mies mulle juttelis..
Toi nyt on ihan fuulaa,,,mä en usko et kukaan Suomalainen mies lähtee kenenkään ämmän perään selvinpäin keskellä kirkasta päivää...kyllä sit pitäisi olla niin maailmanluokan kaunotar ja niitä ei täältä Suomesta löydy..persjalkaisia lihavia ämmiä! Ja nekin tuulipuvuissa..