Käväisin kaupungilla ja vasta myöhemmin ehkä tajusin että joku komea mies kulki vanavedessäni..ymmärsinkö oikein..en ole suhdetta hakemassa vaan haluan varmistaa että oliko näin..Minä nainen..
JKl Forum käytävä
7
353
Vastaukset
- komea mies
kyllä näin oli. en mäkään suhdetta etsi. panolla tosin olis kiva käydä.
- pitkis..
No nyt on kevät villinnyt sinua..ajattelin vaan kun en ole tottunut että joku ihan lähelle tulee ..noin siis kaupunkireissulla päiväsaikaan:) KIvahan se on jos vielä saa huomioita..pois tuhmat panopuheet..hui..Hyvää alkavaa kesää!
- komea mies
Oikein ihanaa alkavaa kesää sullekin! Tuun seuraavankin kerran ihan lähelle. Vaik panojutuissa pakit tulikin ;)
- ikävä tyyppi
NO HUH ja sentään..mä en edes usko että nm:komea mies edes tietää minkälaisesta naisesta oli kyse joka alkuperäisen viestin laittoi..kyllähän kuka vaan voi vastailla ja myötäillä..jos olisit vaikka sanonu tuntomerkkejä tms..tällä palstalla on kaikenlaisia hörhöjä joo..
- komea mies
Ikävä tyyppi. tuleeko sulta kohta itku? vai tuliko se jo?
- takakireä nainen
No nyt tämänkin tytön pakko kirjoitella kateudesta vihreänä että ilmeisesti tämä nainen teki sinuun vaikutuksen! ja ihan päiväsaikaan..Mahtava juttu ja voi sanoa että olen kateellinen! Ei mun perässä kukaan kulje vaikka kaupungilla käynkin..ja Jyväskylän keskustassa..mä olen niin tavis..En laittaisi pahakseni vaikka joku komea mies mulle juttelis..
- veemäinen ukko
Toi nyt on ihan fuulaa,,,mä en usko et kukaan Suomalainen mies lähtee kenenkään ämmän perään selvinpäin keskellä kirkasta päivää...kyllä sit pitäisi olla niin maailmanluokan kaunotar ja niitä ei täältä Suomesta löydy..persjalkaisia lihavia ämmiä! Ja nekin tuulipuvuissa..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1225115Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella303658No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452460- 501578
- 411560
Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv241504- 231391
- 141292
- 271198
Olen oikeasti aika mukava
Vaikka itse sanonkin. Tunnemyrsky sekoitti mieltä silloin ja annoin aika kahjon kuvan itsestäni.221117