Tämä on ihan vaan tällainen yleispätevä etsintäkuulutus uudellemaalle. Etsiskelen pyöreää tyttöä itselleni. Hoikat tytöt eivät minua sytytä. Sinulla saa olla ihania muotoja, paljonkin ja persoonallisiakin. Sinua etsiskelee vajaa kolmikymppinen mies.
Sinun iällesi en nyt tässä vaiheessa aseta raameja, kunhan persoonamme sopivat toisillemme. Olen avoin kaikelle, aina satunnaisista tapailuista loppuelämän liittoon. Riippuu aivan siitä vastapuolesta, miten toiveet ja halut kohtaavat!
Itse olen tällainen, sanotaanko harteikas ruumiinrakenteelta, en niinkään tukeva. Luonteeltani olen rauhallinen, kumppanin tarpeet huomioon ottava, luotettava, seurallinen, huumorintajuinen herrasmies!
Pyöreä tyttö uudeltamaalta!
Markus etsii!
1
258
Vastaukset
- neuvosta vaarin
Olet mies ja etsit tyttöä....etsi nainen ja jätä tytöt pojille!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan2018254- 565142
- 244787
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni274690Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv364510Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h744407- 623973
- 423625
Mitä luulet, miten Martina Aitolehti pärjää Erikoisjoukoissa?
Kohujulkkis, yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukot on402904- 452619