Italian jääkiekkopaita

Toivoton kysymys, mutta kysynpä kuitenkin.. eli, mistä voisin saada Italian jääkiekkomaajoukkueen pelipaidan? ja kyllä, kysyn tätä TOSISSANI, joten jos ette tiedä, niin turha sitten on vastata mitään.

Kiitos kuitenkin etukäteen niille, jotka tietävät ja osaavat OIKEASTI vastata!
2271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

www.jersey53.fi sieltä löytää loistavat paidat itse olen ollut todella tyytyväinen saat itse customoida paitasi vapaasti joten sieltä löytyy paita joka tarkoitukseen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


järjetön_kysymys kirjoitti:

Toivoton kysymys, mutta kysynpä kuitenkin.. eli, mistä voisin saada Italian jääkiekkomaajoukkueen pelipaidan? ja kyllä, kysyn tätä TOSISSANI, joten jos ette tiedä, niin turha sitten on vastata mitään.

Kiitos kuitenkin etukäteen niille, jotka tietävät ja osaavat OIKEASTI vastata!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu