http://www.ilmatar.net/~np/misc/maailmanloppu.html
"Nyt on AIVAN TÄYSIN VARMA TUOMIOPÄIVÄN PÄIVÄMÄÄRÄ SEKUNNILLEEN TARKALLEEN SELVILLÄ!!! Se on erittäin luotettavan tuntuisen profeetan, Dave Mielken, mukaan tarkalleen varmasti 21.5.2011. Laskuri lähtee nyt välittömästi heti pystyyn! Asiasta on lisäksi täysin vahvat, vastaansanomattomat todisteet, koska mm. tiedämme, että ristiinnaulitsemisen päivä oli perjantai 1.4.33 jKr, ja siitä on tarkalleen 722500 päivää päivämäärään 21.5.2011, on päivä täysin varma."
Sunnuntaina se tapahtuu. Miten hihhulit ovat valmistautuneet? Onko kengät jalassa ja kypärä päässä?
Kohta on taas maailmanloppu
12
156
Vastaukset
Osaako joku muuten selittää, miksi hihhulia niin kiihottaa ajatus Gorban paluusta? Sitä on tuolla monta kertaa ennusteltu (ja joka kerta toteutunut hallelujaa!).
Kello käy ja lopunaika lähestyy, taas.
- Tutkija.
Lopunaika ei tule ainakaan 1000 vuoteen, mutta tämän maailmanajan loppu tulee kun Kristus tulee maan päälle.
- Jaakob selvänä
Lupaan juoda itseni taas kerran känniin, jos maailmanloppu tulee 21. toukokuuta. Viimeksi olin juovuksissa eilen.
- ?????
Onneksi et sentään ole joka päivä kännissä.
- viinaton
????? kirjoitti:
Onneksi et sentään ole joka päivä kännissä.
Kristityt eivät tarvitse viinaa.
- ???????
viinaton kirjoitti:
Kristityt eivät tarvitse viinaa.
''Kristityt eivät tarvitse viinaa.''
Ei niin, krisset on sekaisin muutenkin, känninen krisse olisi jo aivan liikaa.
Aah, täysin normipäivä siis tiedossa. Tämmösen puhelinkeskustelun kävin tänään:
-"Mitäs touhuut?"
-"En kummempia, maailmaloppua tässä odottelen. Pitäis kuulemma alkaa ihan näillä hetkillä."
-"Jaa, no ei sit mitään, kattellaan."
Miksi muuten hihut ovat niin innoissaan maailmanlopusta? Vaikuttaa jotenkin itsetuhoiselta tuollainen ajatusmaailma.Kohta rupee vuorokausi vaihtumaan, eikä vieläkään loppua näy. Boooriing.
Sua ei valittu jatkoille :(
Jumlahan eli Ziisuksemme ylöstempaisi kaikki jatkoille ilmoittautuneet ja korvasi heidän fyysisen ruumiinsa jollain sieluttomalla jotta kuitenkin eivät maahan jäävät atet saa todisteita Jumlasta. Jännä miten nää ruumiit toimii ilman sielua...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2422081- 1881627
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461272Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50982- 41806
- 14790
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30771Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21750Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24735Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637