"Kaikki olivat riemuissaan. Upea olo. Johtoporras yhtyi siihen riemuun. Se on minun mielipiteeni."
= vetivät PERSEET OLALLE kuten pelaajatkin.
http://www.iltalehti.fi/jaakiekko/2011052113758167_jk.shtml
Timo Jutila lausuu:
21
112
Vastaukset
- Mikä muu?
Mikä muu Suomen menestynyt maajoukkue kuin jääkiekkojoukkue on saapunut TV-kameroiden eteen perseet olalla?
- Jjeeves
Muodostelmaluistelijoiden ryhmäkuri on ihailtavaa.
http://www.hs.fi/urheilu/artikkeli/Suomalaisille kaksoisvoitto muodostelmaluistelun MM-kisoissa/1135265274527
Kauppatori kiehui. - ,
Jjeeves kirjoitti:
Muodostelmaluistelijoiden ryhmäkuri on ihailtavaa.
http://www.hs.fi/urheilu/artikkeli/Suomalaisille kaksoisvoitto muodostelmaluistelun MM-kisoissa/1135265274527
Kauppatori kiehui."On ilmiömäinen tunne olla taas palkintopallilla ja mitaleilla valmentajamme kotimaassa", joukkueen luistelija Kelly Ottaviano sanoi tyytyväisenä.
Neljännelle sijalle nousi Ruotsin ykkösmaajoukkue Team Surprise, joka räväytti vapaaohjelman alkuun näyttävän noston ja esitteli ohjelmassaan itsevarmaa, vauhdikasta luistelua.
Kokonaisuutta rikkoi hieman kaatuminen liukusarjassa, mutta muuten vahvasti luisteltu ohjelma toi joukkueelle 204,50 yhteispistettä.
Kesi-ikäinen tupakoiva kaljamahainen "keskiverto" suomalaismies saa orgasminsa vain jääkiekossa. Uusi polvi ei ole muualla edes saanut kuin netin kautta käteen, - ....
....
- ...
Jjeeves kirjoitti:
Muodostelmaluistelijoiden ryhmäkuri on ihailtavaa.
http://www.hs.fi/urheilu/artikkeli/Suomalaisille kaksoisvoitto muodostelmaluistelun MM-kisoissa/1135265274527
Kauppatori kiehui....
- Hei nyt puhuttiin
Jjeeves kirjoitti:
Muodostelmaluistelijoiden ryhmäkuri on ihailtavaa.
http://www.hs.fi/urheilu/artikkeli/Suomalaisille kaksoisvoitto muodostelmaluistelun MM-kisoissa/1135265274527
Kauppatori kiehui.URHEILUSTA ei arvostelulajista.
- Samaa mieltä
Hei nyt puhuttiin kirjoitti:
URHEILUSTA ei arvostelulajista.
Jutila = pystyyn nostettu PORSAS
- Jormakainen
Juti rillaa taas!
http://www.youtube.com/watch?v=9_tiMlZjftQ- Heh.
Ettei pääsis laihtumaan.
- Just niin.
Heh. kirjoitti:
Ettei pääsis laihtumaan.
Just niin.
- Minusta tuntuu
Juti taitaa heitellä aika usein perseitä olalle.
- Juupa juu
Niihän tuo tekkee.
- trolliakka..........
Miksi jutilan naama on kuin ISONTALON PIIMÄLEILI ?
- Selitys
Koska J. on syönyt ja juonut itsensä SIAKSI.
- Tuskin.
Tuskin Jutila jaksaa nostaa persettään olalle, koska on niin iso perse.
- Ei muuta
Timo Jutila lausuu vain PASKAA.
Ei muuta. - Joo.
Joo.
- Jep.
Jep.
- Hmmm.
Hmmm.
- Jotain rajaa!
Missä sää oot?
Mää oon töissä ja kännissä? - Näin on
Näin on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1532520- 1572311
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee551983Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1181907"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591374Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1941237Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää761036Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa198956Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.326940Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24694