1970 syntynyt eduskunnan viimeisimpiä eläkeläiseukkoja Tanja Vienonen-Karpela-melk.Niinistö-Saarela-Karpela.
Muistin virkistämiseksi kuvia uran varreltahttp://www.google.fi/search?q=tanja karpela&hl=fi&client=firefox-a&hs=cnf&rls=org.mozilla:fi:official&channel=np&prmd=ivnslo&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=6E_XTfzUKcbSsgaep_ntAg&ved=0CBsQsAQ&biw=1205&bih=648
Muistin virkistämiseksi kuvia uran varreltahttp://www.google.fi/search?q=tanja karpela&hl=fi&client=firefox-a&hs=cnf&rls=org.mozilla:fi:official&channel=np&prmd=ivnslo&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=6E_XTfzUKcbSsgaep_ntAg&ved=0CBsQsAQ&biw=1205&bih=648
Vastaukset 16
Vanhimmat
http://www.google.fi/search?q=tanja karpela&hl=fi&client=firefox-a&hs=ZjS&rls=org.mozilla:fi:official&channel=np&prmd=ivnslo&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=CsLXTavEEoPMswbA24D4Ag&ved=0CBsQsAQ&biw=1385&bih=648
http://4.bp.blogspot.com/_QeeOLHRriNU/SWaTkD3_iHI/AAAAAAAAEKM/RK1QPn_UPbE/s400/TanjaKarpela02.jpg
Missä on Mark El Zein?
Montahan munaa on käynyt sisällä?
Laske kuvista ja rapiat päälle!
Tulpatonta mopoa ! hörhörhörhör!
tanja on hyvä ihminen..ällötti tuo teatteri ukko...idiootti.paistoi läpi.hyvä kun pääsi eroon tuollaisesta idiootista.tanja on kiltti.sydämmellinen.hyvää jatkoa tanjalle ja lapsille.
joo toivotaan että tanja jaksaa. minäkin koitan jaksaa kun odotan ja odotan ja odotan sairaseläkkeelle pääsyä. täälä on monia jotka oikeasti tarttee sen eläkkeen mutta ei saa. hyvä kun terveet pääsee eläkkeelle ekana.
Veikkaa 100 munaa.
75% HOMOISTA ON YLI 100 JA 28% ON YLI 1000 ERI KUMPPANIA!!
The health risks of gay sex: John R. Diggs, Jr. M.D.
"Prior to the AIDS epidemic, a 1978 study found that 75 percent of white, gay males claimed to have had more than 100 lifetime male sex partners: 15 percent claimed 100-249 sex partners; 17 percent claimed 250-499; 15 percent claimed 500- 999; and 28 percent claimed more than 1,000 lifetime male sex partners. Levels of promiscuity subsequently declined, but some observers are concerned that promiscuity is again approaching the levels of the 1970s. The medical consequence of this promiscuity is that gays have a greatly increased likelihood of contracting HIV/AIDS, syphilis and other STDs."
Mistä näitä jatkuvassa puutteessa eläviä aina löytyy..?
vihervasemmiston joukosta, ne ei tiedä minne ne värkkinsä laittaa...
HOOOHOHOHOHOHOHOHOHOH.
Olla vaikka kuinka hyvä ihminen , mutta kun
tavara syyhyää , niin eipä muuta kun koneistamaan.
Erään kuvan tekstissä sanotaan Tanjan (kepu) sanoneen jakavansa vain rakkaudesta?! Mene ja tiedä häntä.
Kyl tota nääs nin porais varmaa.
http://www.taika.org/~tane/Tanja/Tanja Karpela (Finnish MP) nude.jpg
KYLLÄ KÖYHÄLLE RAHA VOIS IRROTA,helpommalla ,SEN VERRAN.että elää....NUO AHNEET KYLLÄ PITÄIS JOTENKIN NUJERTAA.MUTTA MITEN...Ei ne rahaa tarvitse.MUNAA KYLLÄ...sitä kävelee tuolla pitkin katuja.siitä vaan.viekra purkki taskuun ja MENOKSI...MUNALLA TÖIHIN..KUORELLA TAKAISIN.
Tanja Karpela tuomittiin rattijuopumuksesta 75 päiväsakkoon vuonna 1993. Hän oli paennut miesystäväänsä Tottia 1,07 promillen humalassa. No ei mitään uutta. Mutta muuten tuntuu olevan aikamoinen lentoperse.