Sculptra, Euromed

Onko kenelläkään kokemusta Sculptran ottamisesta Euromedissä? Hoitoa antaa ilmeisesti Sylvi Anisinen, joka löytyy myös sculptra.fi -sivuston hoitojen
antaja -luettelosta. Eli on kaiketi valmistajan kouluttama?
1221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Älä missään nimessä ota Sculptraa! Tarkoitettu aids -potilaille kasvojen täytteeksi kun lääkkeet aiheuttaa sen et niistä katoaa rasva. Terveen ihmisen immuunipuolustus voi hyökätä ainetta vastaan ja aiheuttaa ongelmia. Googleta sculptra kokemuksia ja lue sieltä ennenkö teet mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sculptraa harkitseva kirjoitti:

Onko kenelläkään kokemusta Sculptran ottamisesta Euromedissä? Hoitoa antaa ilmeisesti Sylvi Anisinen, joka löytyy myös sculptra.fi -sivuston hoitojen
antaja -luettelosta. Eli on kaiketi valmistajan kouluttama?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu