NAISTA YÖKERHOSTA

SAAKO HÄ
31588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Naista saa yökerhosta mutta parhaiten naisen tavoittaa aamiaispöydästä , mansikoita ja shampanjaa maistelemasta, Ja älä unohda tuoreita croissantteja ja vastakirnuttua suolatonta voita.

Näillä eväillä ne palaavat aina uudestaan aamupalalle.

näin se meillä toimii ja auttaahan siinä toi Sweitsiläinen pankkitilikin.

Äänestä

Olisi tarvis alle 60-vuotiaasta nuorikosta. Ei missään nimessä kepulainen eikä maatalon emäntä tai tytär!

Äänestä

Missä on "Seinäjoen Mikado"?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JAKE kirjoitti:

SAAKO HÄ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu