eniten tutkittu jugurtti jne. mitä sitten se ei tee jugurtista yhtään sen parempaa jokainenhan sen tietää sanat tieteellinen tai tutkittu eniten on vain konsteja myydä jotain parempaa kuin aito oiea SAMARIN.
Samarin mainos yksi parhaita mainoksiakin. Kaikenkaikkiaan erilaisten persoonallisuuksien mukana oli mainoksessakaan ei ole uskottavaa kun kaupan liukuhihnalla näkee harvoin aktimelliä :)
jugurtti jugurttina samoin valion marjakeittihin lisätty kaura on ihan yhtä tyhjän kanssa, turhaa aikaa vain menee kun ihmiset ei kun henkilöt ei kun asiakkaat saavat etsiä mikä jugurtti on aitoa tai mikä marjakeitto ilman kauroja. tai muita vitamiineja mielummin olisitte kysyneet minulta :) miten mainokset kannattaa tehdä ei menisi teiltäkään aikaa siihen mitä tässä rivien välissä ehkä lukeee tai mitähän tämäkin tarkoittaa saatika viellä kuvitella tietävänsä oman tunteen olettamusten tai luulojensa pohjalta mielivaltaista tulkintaa.
p.s suosittelen lukemaan lisää sekä pohtimaan jokaisen omaa pätevyyttään, ammattitaitoaan :) terveelistä kesää tulen ehkä joskus toistenkin.
Aktimelli :) valion jugurtti mainoksen
3
139
Vastaukset
- :)
sitä vaan viellä piti todeta että oletteko :) huomanneet siellä keskustelupalstoilla kuka missäkin että ette juurikaan lue tekstejä ja jos luettekin tulkitsette ne ihan mielivaltaisesti tuntumalla miltä teistä milloinkin tuntuu tai mitähän tuossa tarkoitettiin jopa oletatte olevanne oikeassa ilman että edes kysytte kirjoittajilta , kolumineilta tai vaikkapa epäviralisilla sivuilla kirjoittavilta.
:) höpsöä.
hassua on myöskin se että jotkin törkeimmät haluavat esiintyä jonkun toisen "nimissä " vaikka useilla ketä lähipiirissäni on ei ole mitään tekemistä keskustelupastojen kanssa saatika samassa taloudessa asuvat edes lukisivat saatika kirjottisivat yleensä ihmiset käyvät aioastaan kirjoittamassa eivätkä edes lue :) varsinkin jos omaa jonkun tittelin joka olisi esim kouluttaja silloin parempi on pysyä asiassa eikä omissa tunteissaan sekä keksiä niistä jutun juurta. mutta terveelistä kesää. p.s viralista teksiäni voitte lukea aivan muualta kuin täältä :)- :)
entäs sitten valion jugurtti tarina jossa joku muistelee kuinka oli yöpuvussa syönyt valio jugurttia ja niin edelleen omg että on :) omaperäistä aivan kuin täällä muisteltaisiin sota-aikaa sekä märehdittäisiin eilistä kuten useilla on tapana tuhlta työnantajien aikaa .
kokonaisuudessaan mainos kertoo itse itsestään kuka lie tehnytkin miten typerinä ja tyhminä ihmisiä pitävät ai niin mutta joko on aromipesässä herne :) rokka valmista...
aidon konstailemattomien jugurttien esitaistelija mä ja hänelle seuraa pitävä nelijalkainen kauneuskunigatar joka jotain positiivista mainitakseni pitää raejuustosta mielummin ei fulkaarisilla mainoksilla. - :)
:) kirjoitti:
entäs sitten valion jugurtti tarina jossa joku muistelee kuinka oli yöpuvussa syönyt valio jugurttia ja niin edelleen omg että on :) omaperäistä aivan kuin täällä muisteltaisiin sota-aikaa sekä märehdittäisiin eilistä kuten useilla on tapana tuhlta työnantajien aikaa .
kokonaisuudessaan mainos kertoo itse itsestään kuka lie tehnytkin miten typerinä ja tyhminä ihmisiä pitävät ai niin mutta joko on aromipesässä herne :) rokka valmista...
aidon konstailemattomien jugurttien esitaistelija mä ja hänelle seuraa pitävä nelijalkainen kauneuskunigatar joka jotain positiivista mainitakseni pitää raejuustosta mielummin ei fulkaarisilla mainoksilla.niin että menkäähän nyt vain :) joka ikinen niiden villakoirien, mäyräkoirien sekä muiden rottien kanssa vaikka ulos niin ette ihan muumiodu täällä suomi 24 fi.sä hyvää kesää kaikille ja muuten meillä pysyy matot lattialla ilman pitämättkin :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1851559
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2041481Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä441144Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad44846- 14720
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30711Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21710- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20646Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617