siihen kohtaan jossa ilmenee missä maissa naiset kulkevat rinnat paljaana, missä maassa miehet eivät pukeudu ja missä taas ns. kusiluistimilla tuntevat olevansa pisnesihmisiä.
p.s vaikka en olekkaaan pop-iskelmätähtien suuri ihailija voin kertoa että mun sydämellä on kypärä....siis siinä lukee Kypärä. oikein mukavaa päivän jatkoa sekä terveelistä kesää.
p.s vaikka en olekkaaan pop-iskelmätähtien suuri ihailija voin kertoa että mun sydämellä on kypärä....siis siinä lukee Kypärä. oikein mukavaa päivän jatkoa sekä terveelistä kesää.
Vastaukset 1
Vanhimmat
täytynee senverran ottaa etäisyyttä kyseisen kappaleen esittäjään joka lukemani mukaan on raitis alkoholisti että itse en ole alkoholisti en juoppo enkä muuten mikään mukaan sekakäyttäjä. :) tietysti olen myös tutustunut erilaisiin hiippakuntiinkin eikä kirkossa käynti automaatisesti tee mitenkään minkään valtakunnan fania.
Mainonta on mielestäni menettänyt useissa tapauksissa laatunsa kuin pyrkyrit voivatkin ensiviikolla seurata suoraan valvontakameroin ja esitellä itseään niille kuin myös asiansa.
. Nokiani on jette braa hyvä tosin eilen huomasin että innokailta ihailijoiltani olisin voinnut pyytää vähän viedointi ohjetta tosin "lehtimiehenä " en ole luopunut kynästä ja paperista siellä omassa lehtiössäni on monta kivaa kirjainta ja numeroa mutta niinkuinedellä sanoin terveelistä kesää teille tänne suomeen :)