EI PÄÄSE VITTU!!
JOKO PÄÄSEE MUSKLELLE?
maarit p
871
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
vBulletin Message
Foorumia siirretään vBulletiniin. Foorumin viestit, yksityisviestit yms. on jo siirretty onnistuneesti. Foorumi aukeaa heti kun kaikki tarvittavat toimenpiteet on suoritettu.
Never gonna give you up
Never gonna let you down
Never gonna run around and desert you
Never gonna make you cry
Never gonna say goodbye
Never gonna tell a lie and hurt you
Jutuista päätelleen kannattaa teidän siirtyä kokeilemaan tuota urlia mielummin koko ajaksi kunnes se toimii ja sitten pysyä siellä.
On niin hyvät jutut, että ei voi muuta sanoa kuin ....
kytrpä kullit kujsi ja vitthu
vBulletin Message
Foorumia siirretään vBulletiniin. Foorumin viestit, yksityisviestit yms. on jo siirretty onnistuneesti. Foorumi aukeaa heti kun kaikki tarvittavat toimenpiteet on suoritettu. Foorumin siirto vBulletiniin oli vain ajan kysymys, phpBB foorumi ei olisi palvellut käyttäjäkuntaa parhaalla mahdollisella tavalla ja kehitys olisi ollut lopulta mahdotonta. Kiitoksi kaikille kärsivällisyydestä.
If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.
Lokit raiskaamme ja uhraamme ne Jaskalle joka kuoli. Sitten mekin kuoltiin.
Vituttihan se sillon mutta nyt sille nauretaan naamat noessa.
Kohta 4 viikkoa ollut foorumi poissa. Ei voi kestää enempää.