http://en.wikipedia.org/wiki/File:Iceland_Eyjafjallajökull_from_Sólheimajökull.JPG
tuolla kuvattiin laskeutuminen
ai knou
14161
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
etu alalla näkyy olevan kuukiviä
Ei ole vielä ihan täydellinen Kuukuvauksiin mutta kaikki huomaa että lähellä jo ollaan.-)
Ei kuussa ollut tuollaisia kiviä.
Ei näytä Kuulta. Näyttää hyvin paljon Islannilta.
Ihan on kuun näköinen. Tuolla se kuvattiin. Kiviäkin tuolta saa kerättyä aikamoisen kasan.
Ei näytä Kuulta. Ja luuletko etteikö ammattimainen geologi (jonka pitää tutkia kiviä) huomaa "huijausta" viimeistää siinä vaiheessa kun katsoo kiven pintaa mikroskoopilla?
Kiviä tutkittiin sormukset sormessa!! katso vaikka!
http://keskustelu.suomi24.fi/node/8906161
Jep jep..sekä renkaita korvissa ynnä lävistyksiä naamassa ja nenässä rengas.Lisäksi he mutustelivat kurkkua ja banaaneja...Tämäkin on täysin todistettu juttu.
Älä nyt heitä lekkeriksi, vapaamuurarit halusi todistaa aitiopaikkaansa Kuueepoksessa ei siinä mitään ihmeellistä, eikä vapaamuurarit koskaan tule kertomaan totuutta en edes uneksi.
JAKINBOAS ON TROLLI! JÄTTÄKÄÄ SE OMIIN MEHUIHINSA LUTKUTTAMAAN! ÄLKÄÄ VASTATKO!
Kerropa mikä mysteeritekijä saa satoja tuhansia ihmisiä sisältävän salaliiton pysymään salassa vuosikymmenet
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/NoDelaysForTheWicked
varsinkin kun salaisuus jonka tiesi vain kolme ihmistä (jotka kaikki tunsivat kaksi muuta) levähti ilmi sillä hetkellä kun se josta ei yleisesti tiedetty kuka hän on päätti sen möläyttää?
Kerropa miksi yhden ihmisen tietämät salaisuudet on pystytty urkkimaan selville, mutta ei tätä yhtä sadoista tuhansista koostuvaa?
Kerropa onko tehokaammin salaisuuksia pitävä salaseura kuin vapaamuurarit!!, yksi sen tunnettu suomalainen edustaja kertoi ihan televisiossa että he ei paljasta salaisuuksiaan koskaan, toki narsisteja ovat 11:)
lisäksi on kehitelty nämä salaliittoteoriat eli jos joku hairahtuisi niin hehän ovat vain niitä salaliittoteoreetikkoja joiden maine ei ole kovin kummoinen;;)) ehehhehe toki en ole löytänyt c kirjainta kivestä enkä älykäänä Kuulentoja sillä edes kyseenalaista.
mahtavin salaliitto on on raamattu siihen uskoo miljardeja ihmisiä ,kuulentoa ja raamattua hallitsee sama salaliitto!
"Kerropa onko tehokaammin salaisuuksia pitävä salaseura kuin vapaamuurarit!!"
Ovatko vapaamuurarit joku tehokkuuden mitta sinulle? Jäsenlistat julkaistaan säännöllisesti Hymy-lehdessä ja käsikirjatkin on julkaistu aikapäiviä sitten. On joo salaista. Jos se olisi todella salaista, niin yksikään tämän palstan hörhö ei tietäisi koko asiasta mitään.