Rallin ihmelapsi pysyy tasollaan

Minuuttitolkulla kärjestä, ja siitä huolimatta keskittyy edelleen auton särkemiseen... eikös olisi viisaampaa keskittyä viimeisen pätkän voittamiseen?

Käy kuin aiemminkin ja pistesalis jää nollille?
3122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Todistaapahan Fordin kilpailukykyisyyden.
Wilson saa perusteet ruveta etsimään taitavampia kuskeja talliinsa.

Äänestä
  • M.O.T.

    Äänestä

Mikähän toimittajiakin vaivaa kun eivät ottaneet esille Latvalan menestymättömyyttä Power Stagella.
Kyllä kait kalustossa täytyi olla vikaa kun aiemmilla pätkillä tuli vielä kevyesti (?) pohja-aikoja?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


selitysmoottori kirjoitti:

Minuuttitolkulla kärjestä, ja siitä huolimatta keskittyy edelleen auton särkemiseen... eikös olisi viisaampaa keskittyä viimeisen pätkän voittamiseen?

Käy kuin aiemminkin ja pistesalis jää nollille?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu