HYVÄ ETTÄ SUOMESSA ON EDES YKSI REHELLINEN

>>>>>>>>>>>>>>> politiikko : TIMO SOINI !



Olen ylpeä hänestä ja huojentunut koska tulevaisuuteni on hyvissä käsissä:
1360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

PERUSSUOMALAISTEN YDIN -joukkue saa Suomen nousuun heti kun se pääsee valtaan , joka taas on lähempänä kuin kukaa uskookaan !

Äänestä

Timo on lihavin!

Äänestä

JA SINÄ TYHMIN

Äänestä
  • Sinua typerämää ei voi ollakkaan. Sinun äitisi oli mustalaishuora ja isäsi, kapinen kulkukoira, jolla räkäinen äitisi panetutti itseään. Isäsi oli siis kuolemaa tekevä rakki, joka viimeisillä voimillaan sai kustua äitisi persereikään, väkevät koirankuset. Sellainen on sinun taustasi.

    Äänestä

sinulla taas hihoista roikkuvat kädet on pelkkää luuta ja nahkaa,,,iho kelmeä ja veltto,,,sinua kätellessä voisi kuvitella saavansa jonkun tarttuvan taudin,,, ja kun näkee hoitamattoman hammasrivisi ( jota koristaa yläleuassa sitti-sontiaisen mentävä lentoaukko,,,tekee mieli kääntää katse pois.


Siniun pienet, kaukana toisistaan olevat silmät jotka muistuttaa sian vit^^^^ tua piilottelevat mustien Brehzneviläis-kulmakarvojen varjossa kuin pääkoppasi insesti-ajatuksiasi häveten,,,

Ulkoisesti siis muistutat 4 viikkoa navetan nurkassa kuoleena haisevaa myyräpoikuetta





BUAHHAHAHAHAHA !

Äänestä
  • "Ulkoisesti siis muistutat 4 viikkoa navetan nurkassa kuoleena haisevaa myyräpoikuetta"

    Oletko karjakko? Minäkin käyn lomittamassa navetan omistajia joskus.

    Äänestä

  • Utare Ulla kirjoitti:

    "Ulkoisesti siis muistutat 4 viikkoa navetan nurkassa kuoleena haisevaa myyräpoikuetta"

    Oletko karjakko? Minäkin käyn lomittamassa navetan omistajia joskus.

    ei tarvitse ITSE olla jäätä jos näkee jäätelökojun.


    ulla U : opettele ensin ajattelemaan itsenäisesti enne kuin avaudut täällä.

    Äänestä

  • khihihihi khihihihihih

    Äänestä

hohohohohohoh -juipille voisin lahjoittaa kuukausikortin NAAMANMUOTOILU-instituuttiin,,,,

Äänestä
  • Ei ole ihme kun tulee nettisensuuri tulevaisuudessa tiukaksi noiden älyttömien kirjoitusten takia. Niillä pilataan muiden mielipidevaihdon asiallisetkin mahdollisuudet. Koittakaa nyt tajuta, että ei tuommoinen kirjoittelu voi jatkua ilman kovaa karsintaa.

    Äänestä

Double Jytkyn jälkeen perussuomalaiset voivat päättää yksin asioisa, ilman muita luuseri puolueita. Kansa on tajunnut, että kaikkien olisi kannattanut äänestää perussuomalaisia.

Äänestä

Mikäs tässä aidossa sketsin omaisessa viestissä, oikein on hauskaa. Niin "pentti martti Hirtti" tarkoittaa Perussuomalaisten tarkoittaa Timo Soinia.

Ja kyllä vain me olemme huojentuneita, ja uskomme että hän kykenee luotsaamaan muutoksen läpi suomessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pentti martti Hirtti kirjoitti:

>>>>>>>>>>>>>>> politiikko : TIMO SOINI !



Olen ylpeä hänestä ja huojentunut koska tulevaisuuteni on hyvissä käsissä:

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu