Viimeinen sekunti
5
118
Vastaukset
- Raputure
Ou jeah, the end is coming.
- voi jeesus
ei sitä kannata vissiin ihan kaikkea uskoa mitä lukee.... :DDDDDD
- Hurmiota kansalle
Kylläpäs kannattaa. Bileet pystyyyyyyn!! UUh, ilmestyskirjaa luettiin viime bileissäkin suureen ääneen. AAh mitä paatosta ja suurta hurmioooh..
Hurmiota kansalle kirjoitti:
Kylläpäs kannattaa. Bileet pystyyyyyyn!! UUh, ilmestyskirjaa luettiin viime bileissäkin suureen ääneen. AAh mitä paatosta ja suurta hurmioooh..
Huumori loppu silloin kun jumalattomat jäävät tänne,toise temmataa yläilmoihin herraavastaan ottamaan. Niin me saamme olla hänenkanssaan aina.
- DivineLight
Täysin tunnistettavissa.
Pelko tuossa puhuu, ei Jumala.
Ei ole mitään pelättävää. Vain rakkautta johon kasvamme.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1064592Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293403No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452390- 411438
- 361353
- 381206
- 141102
- 1591026
- 27998
- 6944