sain kaverilta otsikossa mainittua tuotetta, googlettamalla selvitin, mihin se on,
kysymys kuuluu, mihin bodari sitä käyttää
tamoksifen
2
217
Vastaukset
- natupunttaaja
antistrogeenilääke jep jep. En ole asiantuntija, mutta väistämättä tulee mieleen naishormonin vähentäminen kehosta jolloin testot jylläisi voimakkaammin tai naisten tapauksessa testoannokset vaikuttaisivat voimakkaammin. Summasummarun lihasmassa kasvaisi paremmin kun naishormonitasot vähenevät.
En siis ole asiantuntija, mutta tällaista tulee väistämättä mieleen. Onko terveellistä niin se on sitten oma lukunsa ja ehkä näistäkin voimme joskus lehdistä lukea. - idiootit horkkaa
Piikität ja kaadat kurkkuun kaiken mitä kaverilta saat, poistutpahan nopeammin kuormittamasta maapalloa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait973574Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso51959Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani71730- 341465
Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen
Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es58986Oot kyl rakas
Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t36930Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän
Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 70882Miten voitkin olla aina niin fiksu
...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä47840Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."
Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve4817Mistä tietää, onko hän se oikea?
Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha60794