Seinäjoen keskus-sairaalasta

Tässä sairaalassa on Suomen historian SURKEIMMAT puoskarit. Onneksi tulee laki voimaan vuonna 2114, (ellei sitten ne SAATANAN kansanedustajat sitäkin sössi) jolloin toivottavasti voimme valita missä sairaalassa saamme hyvän hoidon.
OI HERRA ARMAHDA MEITÄ PIAN !!
0<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


Lääke narkomaani kirjoitti:

Tässä sairaalassa on Suomen historian SURKEIMMAT puoskarit. Onneksi tulee laki voimaan vuonna 2114, (ellei sitten ne SAATANAN kansanedustajat sitäkin sössi) jolloin toivottavasti voimme valita missä sairaalassa saamme hyvän hoidon.
OI HERRA ARMAHDA MEITÄ PIAN !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu