Näin sitä Afrikassa soditaan

AK-47 annetaan apinoillekin:

http://www.youtube.com/watch?v=GhxqIITtTtU
354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

"On kädet meillä pitemmät, ne hankeen jäljet jättävät..."

Äänestä

Maailma on hullu !!

Äänestä

Jos on niin hullu, kuin jotkut suomalaiset ovat, että haluaa rahdata hulluutta omaan maahansa myös muualta maailmasta, niin siinä sitä on ihmettelemistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi hyvää päivää kirjoitti:

AK-47 annetaan apinoillekin:

http://www.youtube.com/watch?v=GhxqIITtTtU

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu