Vaikka ahmaisella olisi kaikki rakkaus, että voisi sydämensä täyttää riettauksillaan, tai vaikka saisi rakentaa satakin taloa ja ohjelmaa, mutta häneltä puuttuisi viha ja katkeruus, ei tietokoneestaan mitään ymmärtäisi.
Vaikka ihminen saisi kaiken onnen kokea olueillaan, mutta häneltä puuttuisi parantuva sairaus, ei kuolisi kuin hänen murhaajansa.
Vaikka ahmaisella olisi...
6
<50
Vastaukset
- Auk = Ruk
Ei molempien pidä toimia, jos haluat 1. koneen....
- Aristotelees on kr.
Akilles: En voittanut ketään lopullisesti eikä kukaan voittanut minua alullisesti, sellainen on laki, jatkakaa suorituksianne.
- Aukino
Aristotelees on kr. kirjoitti:
Akilles: En voittanut ketään lopullisesti eikä kukaan voittanut minua alullisesti, sellainen on laki, jatkakaa suorituksianne.
Bill Clinton oli kummissaan, kun kukaan ei tullut Lyytisen Hannun kutsusta Sarasvuon kera kuuntelemaan että Beginning End
Osama sen sijaan imee rakkauden merensä kitaansa, ellei poltettu tuhkaksi, mutta Obama on Abba. - Veikko Venäläisen Vi
Aukino kirjoitti:
Bill Clinton oli kummissaan, kun kukaan ei tullut Lyytisen Hannun kutsusta Sarasvuon kera kuuntelemaan että Beginning End
Osama sen sijaan imee rakkauden merensä kitaansa, ellei poltettu tuhkaksi, mutta Obama on Abba.Vladimir puolestaan ei saanut shakkikirjaansa takaisin ja kuoli siitä tai muusta syystä kun jäi suomen rauhan vangiksi, ja alusta saakken vain raiskasi hänet.
- Åke Lönnfisk
Veikko Venäläisen Vi kirjoitti:
Vladimir puolestaan ei saanut shakkikirjaansa takaisin ja kuoli siitä tai muusta syystä kun jäi suomen rauhan vangiksi, ja alusta saakken vain raiskasi hänet.
Åke sniffas att deras Vetande tieto äär soo smutsiga flaggens colouren.
- Veloitus
Åke Lönnfisk kirjoitti:
Åke sniffas att deras Vetande tieto äär soo smutsiga flaggens colouren.
Vanhemman, OIKEASTI vanhemman(ei välttämättä ikävuosista sitä nähdä) on kuoltava nuoremman vuoksi, jos muutoin, ei maailmaa enää ole.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874098Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella242911No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452320- 341321
- 10909
- 131885
- 6874
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12822Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124766- 11760