SONERA - HAISTA VITTU

VAIN IDIOOTTI!!!!! HANKKII SONERAN NETTILIITTYMÄN!!!!
4133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ostetaanko taas ilmaa Saksasta?

E-hei. Rahastetaan taas kerran suomalaisia palvelusta, mitä ei ole.

Ihan hallitusmeininkiä.

Äänestä

Ilmeisesti avaaja oli kyseinen idiootti?

Äänestä

sonera on jäänne NAUVOSTOLIITOSTA sen perseenpäristimen tekolinjalta vuodelta 1955

Äänestä

HAHHAHHAHHAHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
BUUUUUUUUUU
WOUFWOUFWOUFOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KYTKY 24KK kirjoitti:

VAIN IDIOOTTI!!!!! HANKKII SONERAN NETTILIITTYMÄN!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu