Tuo Ranskan pikkuhitleri on vietävä sotaoikeuteen hallituksineen, jotka eilen äänestivät tappamisen jatkumisesta Libyassa.
Sarkozylle ei kuulu Libyan asiat mitenkään eikä toiseen maahan ole menemistä pommittamaan ja rosvoileen öljyvaroja.
Libya on jo maan tasalla ja Ranska yhdessä NATO-maitten ja EU:n ja USA:n kanssa näännyttää siellä siviilit nälkään ja lääkkeitten puutteeseen noilla elintarvike- ja lääkeboikoteillaan, ei siinä paljon siviileistä välitetä ku lähetään ryöstöretkelle.
Menee täysin saman kaavan mukaan kuin Irakinkin ryöstöretki, erona on vain että muka suojellaan siviileitä ja kapinallisia.
Mitä hiton kapinallisia ja siviileitä, itehän NATO-maat ovat siellä CIA:n avustuksella tämän tappamien alottaneet, he siellä tehtailivat mellakoita, jotta pääsevät rosvoileen ja että joku vielä uskoo noita emävalehtelijoita, tappajia ja rosvoja!
Sarkozy sotaoikeuteen
2
<50
Vastaukset
- EU=ryöstömurhaaja
Juu ja meidänkin media on aivan korrumptoitunutta, täysin noitten tappajien ja rosvojen puolella.Ei oo meidän hallitus ottanut pesäeroa tuommosesta NATO- ja EU-ryöstömurhaajista, vaan ovat olleet pettyneitä kun eivät saa olla mukana tappamassa libyaliasia jotka kannattavat Gaddafia ja ryöstämässä Libyan öljyvarastoja.
Libyan valtionhan ne ovat jo ryöstöneet, ottaneet LIbyan varat omiin taskuihinsa.
Niin että kovin on maailma nyt julmureitten tappajien käsissä.
EIKÄ KUKAAN PROTESTOI!
MINÄ PROTESTOIN! - Ashlekan
Niidenhän agenda on että olisi vain yksi valtio koko maapallolla.
Niinhän he sitten saisivat temmeltää ja laatia lakeja niinkuin huvittaa.
Mutta se ei tule onnistumaan.
Olemme jo voittaneet.
Vanha maailma hajoaa.
Uusi alku on käsillä.
Kaikki maailman varat jaetaan kaikkien kesken tasapuolisesti.
Armeija, oikeuslaitos lakkautetaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874078Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella242901No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452310- 341321
- 10899
- 131875
- 6874
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12811Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124756- 11750