Tosimies mussuttaa sokerimunkkeja sotkussa! Laiskuudessaan ja purentavaikeuksissaan hän unohtaa sokerit poskelle. Sitten hän hälyyttää paikalle sotkutädin pyyhkimään posket. Tämän jälkeen hän heittää ilmoille natsitervhdyksen ja homottelee kaikki pitkäletit. Vaan tulipas kakkahätä! Sotilaskotiemäntä kiltisti vessaan myös astelee! Pehmeällä Lambi-paperilla hän ottaa operoitavakseen siloposkisen perseen.
Tämä on totuus intin miehisyydestä!
Tämä on totuus intin miehisyydestä!
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ihanko itse tämän keksit?
Menes nyt kakara siitä muualle huutelemaan.
se on sode. Ja ne on terveysmunkkeja. Ja sinä olet homo sivari.
Sivarit eivät ole homoja. Uskoisitte jo!
Minusta on mukavaa olla homo ja sivari. Vähän kyllä harmittaa, ettei tullut mentyä inttiin paukuttamaan kiinteitä sotilaspeppuja.
HOMO HOMO HOMO HOMO! ME OLLAAN KAIKKI VÄHÄN HOMOJA! HOMOHOMO! RAKASTAN SANAA HOMO! HOMO HOMO HOMO! HOMOOOOO!
Olen keksinyt tämän aivan ITSE!!! Kirjoitin sen ollessani päivystämässä Pansion merikomppaniassa 2001 suttu/mielipidevihkoon. Missään muualla paitsi intissä ei kuule niin paljoa homohomohomo-hokemista kuin intissä. Siinä toistossa on jotain niin pirun syvällistä ja älykästä!
"Missään muualla paitsi intissä ei kuule niin paljoa homohomohomo-hokemista kuin intissä." aika ebin fail :DDD:DD:DD:D::D:D:D