hän on äärimmäisen kylmä ja nihkeän oloinen nykyään
voiko ihminen muuttua yllättäen liskoksi vai
voiko ihminen muuttua yllättäen liskoksi vai
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
voi, tosin liskot ovat astraalitason olentoja ja niin on vaimosikin osittain.
Voit nähdä vaimosi kasvot muuttuvan liskon näköisiksi, mutta pidä mielessäsi ettei se ole mitään mitä _oikeasti_ kahdella silmälläsi näkisit.
Voi voi sentään kun näin on päässyt käymään.
Voi olla,että hän lienee lukenut liikaa David Icken,vai kuka se nyt olikaan?,tajunnan tuolta puolen olevia hörinöitä.
Ja sitten samaistanut itsensä niihin hörinöihin.
Seuraava vaihe lienee livahtaminen myyränkolosta onton maapallomme sisuksiin.
Siellähän ne katalat tiedemiehet valmistelevat napasiirtymää ja ilmeisesti aiheuttavat mm.maanjäristyksiä Illuminatin tilausten mukaan!
Mutta kohta kyllä Galaktinen Federaatio valotyöntekijöineen pistää pahat pojat ja liskoihmiset putkaan koska Andromedalaisten ja Siriuslaisten toimesta näin on kanavoitu!
ehkä kuitenkin ensin otetaan yhteys aurinkokuntamme neuvostoon ja sen #valo" työntekijöihin. Entäs Boötesläisten kanssa?
Oot sitä paitsi huonosti perehtynyt, icke kopioi satunsa toisista lähteistä. Liskot kuten moni muukaan Icken jutuista ei ole hänen omia löytöjään.
On sulla kumma vaimo ku liskoks muuttuu? mistä noita saa?
Mun kaverin vaimo on muutunut lehmäksi.
Mitä sanon kaverille?
Sano:Ammuu...
Lisäksi hänet voi laittaa etälukijan ääreen pariksi päiväksi.Sieltä meinaan tulee selllaista säteilyä että oksat pois! Ja kas!,parin päivän päästä hän on aivan normaali ihminen ja käy tosi kuumana! Eräs sivuvaikutus tosin on seurauksena:nimittäin tykästyminen salaliittoteorioihin!
REPTILIAANIT TULEEE! JUOSKAA PAKOON!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.findance.com/uutiset/15969/usassa-etsitaan-liskomiesta-kolmisormiset-kadet-kiiluvat-punaiset-silmat
Maailmassa, niin tässä ulottuvuudessa kuin muissakin on jos jonkinlaista kulkijaa, myös näitä ns. "swampthingejä",
http://www.youtube.com/watch?v=FqI0cZUTv3M&feature=related
Myös tällä mainittiin olevan puhaiset kiiluvat silmät.
http://www.youtube.com/watch?v=FqI0cZUTv3M&feature=related
niistä on liskoja alun alkaenkin.
ON TAIDETTU TÄSSÄ KETJUSSA JUODA ELTAANTUNUTTA wAPPUSIMAA.
IHAN PELKKÄÄ PORON KUSTa!
Näitä tuotteita on saatavilla erityisesti Hämeenlinnassa,Niuvanniemessä sekä Viking Xpressin laivoilla ja niistä saa kunnon fiilarit.Näin minulle on kerrottu.
En usko vain johonkin satunnaiseen nimimerkkiin, onko sinulla esittää lähdettä väitteillesi? Muskariinireseptorien ylikuumeneminen on vakava tila.
Tietolähteeni ei valitettavasti halua tulla julkisuuteen siksi,että hän pelkää henkensä puolesta.Eli hänet siis voirtaisiin eliminoida.
Tämähän tosin on aina se satavarma vakio selitys sekä salkkari että myös, tietyissä tapauksissa, myös joissain ufopiireissä.
Se selitys on kuitenkin ehkä kukaties mahdollisesti ja jopa 0%:n mahdollisuudella aina totta.
Sen verran voin kuitekinn paljastaa että lukekaa ahkerasti kanavoituja viestejä Hengellisen hierarkian hemmoilta sekä myös Valo-ja Galaktisen liiton hihhuleilta!
hassua meillä on muuttuneet vain pomo ja anoppi