Milloinkahan tuo Sarasvuo maksaa velkansa pois.

5 miljoonaa euroa kai velkaa nyt jo kun korot lasketaan, kuten muillakin.
290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Köyhä on se jolla velkaa on. Sääliksi käy miesparkaa. Mihin se on noin paljon rahaa tarvinnutkaan? Pitäisiköhän jonkun nätisti neuvoa häntä?

Äänestä

Sarasvuon velkasaldo on todella 5 miljoonan euron luokkaa. Ja tuo velkamaksu on suoritettava lain määräämällä tavalla, ja hän selviytyy siitä. Niin uskon että hän tyytyy jatkamaan Training konsult firmansa kautta annettavaa toimintaa, ja tyytyy toimeentuloon jolla elättää perheensä jatkossa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


maksavelkasirasa kirjoitti:

5 miljoonaa euroa kai velkaa nyt jo kun korot lasketaan, kuten muillakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu