V***u tuota facebookkia

kauhee marina jos siellä ei käväse viikottain....
456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

näinhän on ikävä kyllä.

Äänestä
  • No kuka siitä marisee. Mistä kukaan tietää milloin käyt milloin et.
    Mut se onkin lasten ja lapsellisten aikuisten saitti. Sinne ei järkevät mee.

    Äänestä

on numero yksi kehityksen tylsistymisen kärkitilastossa. Siinä ei ole mitään idistä, se on vaan halu päästä asioineen jokaisen uteliaan luettavaksi.

Äänestä

Höpöhöpö. feississä on pelkkiä kavereita..

Jos joku alkaa vittuilemaan feississä, , niin sen voi poistaa heti..

Älkää pliis olko tyhmiä :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PuskaPaska kirjoitti:

kauhee marina jos siellä ei käväse viikottain....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu