Haetaan yhteistyöbloggaria

Cosechan verkkopuoti

Syksyllä 2011 perustettu Cosecha on suomalaista vaatedesignia suunnitteleva ja valmistava vaatemerkki.
Cosecha on erikoistunut naiselliseen vaatetukseen ja kaikki tuotteemme valmistetaan Suomessa käsityönä.

Cosechan erikoisuutena on For Pretty Boobs -mallisto, joka on suunnattu hoikille mutta rintaville.
Osassa vaatteitamme käytämme luomupuuvillaa sekä osa on valmistettu kierrätysmateriaalivaatteista.

**********************************************************************************

Cosecha hakee yhteistyöhön nettibloggaajaa, joka kaipaa vaatekaappiinsa lisäkkeitä.
Bloggari on mielellään täysi-ikäinen nainen, jonka vaatekaappi ei ole kuin suurten vaateketjujen katalogi. Bloggari tietää mikä on kamera ja osaa käyttää sitä myös testaillessaan tuotteita.

Cosecha ei ole kiinnostunut alkuun mikä bloggarin vaatteen kokolapun numero tai kirjain on. Tärkeää ei ole asuinpaikka, mutta plussat bloggaajalle kuitenkin annetaan jos bloggari asustaa jossain Turun alueella tai pääkaupunkiseudulla on tarvittaessa tavattavissa niin ennen yhteistyön aloittamista kuin yhteistyön kuluessakin.

Haussa on tavallinen nainen, joka tietää miten yksittäisistä lauseista rakennetaan järkevä tekstikokonaisuus ja hän osaa elää avoimin mielin.

Suunniteltu yhteistyö olisi noin 6 - 12 kertaa vuodessa tapahtuva tuotetestaus sekä satunnaisten kilpailujen ylläpito. Kilpailut suunnitellaan yhteistyössä ja palkinnot tulevat Cosechan kautta.

Jos kiinnostuit ja olet vailla yhteistyökumppania, raapusta minulle sähköpostitse pieni esittely sinusta ja liitä mukaan ehdottomasti linkki blogistasi!
Sähköpostiosoite [email protected] -osoitteessa.
Laita otsikoksi "Yhteistyöbloggaaja".

Itse Cosechaan voit tutustua http://cosecha.fi

Etsintä on voimassa toistaiseksi. :)

1

180

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö

      palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh
      Maailman menoa
      74
      1933
    2. Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.

      "Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläke­maksuilleen monin­kertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr
      Maailman menoa
      97
      1673
    3. Millä kolmella sanalla

      Kuvailisit kaivattuasi?
      Ikävä
      147
      1217
    4. Kyllä mä oon valmis jos sä oot

      Vaikka ja mihin... mutta paikka on väärä.
      Ikävä
      59
      688
    5. Miltä se tuntuu olla

      vihattu ja kukaan ei puolusta?
      Ikävä
      198
      662
    6. Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos

      Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol
      Maailman menoa
      6
      636
    7. Mitä mietit juuri nyt?

      🤔
      Ikävä
      54
      557
    8. Trumpille jälleen voitto

      Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako
      Maailman menoa
      191
      553
    9. Aurinkoni...

      On ikävä sua ❤️
      Ikävä
      46
      498
    10. Haluan teidät molemmat elämääni

      Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </3
      Ikävä
      37
      462
    Aihe