Oon siis ihastunu yhteen likkaan, jonka kanssa olin yhessäkin, mutta sit se vehkeili muitten jätkien kans;( ei ollu reiluu se. Mä jätin sen kun näin sen yhessä yhen toisen kundin kanssa. Ne oli menossa sen likan luo ja naurovat aika paljon ku kävelivät sinne. ois tehny mieli sanoo et "mitä vittua te oikeen meinaatte?" oli aika hirveetä nähä ne yhessä.
Joo:P
MikaelPeltolaVarkaus
4
101
Vastaukset
- mikaelinvihaaja!:((!
saatana mie en kyllä todellakaa vehkeilly muitten kans! siehän se olliit.
- huoh trololololololo
miä oon mauri ja miä oon mies, teen aina töitä kainalot hies
- loled123456
on se paha jos tyttö alkaa joskus toista ja jos oikeesti rakastaa nii ei parisuhde meinaa et jättää heti kun tapahtuu jtn jossa ite ei ole mukana (esim kamuni poitsu oli nuollu toisen kanssa kännissä mut se myönsi sille ja se voi antaa viel anteeks)
- mikaelinvihaaja!:((!
se poika oli mun SERKKU!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh741933Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971673- 1471217
- 59688
- 198662
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636- 54557
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako191553- 46498
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462