työntekijöille.
Olette valinneet oikean alan palveluammattiin ryhtyessänne.
Oli todella ilo olla asiakkaanne, keskiviikkona 12.10. Olette todella kohteliaita, palvelu on nopeaa ja asiantuntevaa, vaikka nuoria "sällejä" kaikki.
Jatkakaa samaan malliin.
Se vihreän Mondeon nainen, piikkirattaiden vaihdattaja aamupäivällä.
On aika kiitosten
9
320
Vastaukset
- am.
Hyvä mainos
- Ak-Re:n
Kuuleppa kun kerron;
En ole saanut alennusta renkaiden vaihdosta, (enkä kuulu Ak-Ren sisäpiiriin) en tosiaan edes pyytänyt, mutta palvelu on tuota tasoa! Mene ja kokeile, vai oletko jonkun toisen rengasfirman palveluksessa, ja kadehdit kun täällä kerroin kuinka hyvää palvelua jossakin on?
Pitäskö kävästä maanantaina Akressa, ja kysästä ens kevään renkaidenvaihdon hintaan jotain pikku mainosboonusta ;o)? - Ak-Re;n
Oletko tosiaan sitä mieltä ettei täällä saa ketään kehua? Pitää vaan tökkiä sormella silmään, ja nakella kaikkea p a s k a a toisten niskaan!
Sitä haukkumista, ja kaikkea muutakin skeidaa täältäkin saa lukea jatkuvasti, mutta jos joku viitsii, ja uskaltaa mainita palvelun hyvyydestä, niin eiköhän joku jo luule mainoskamppanjaksi. - w4th6eyjtdyk
Jopas koira älähti kun kalikka kalahti :DDDDDDDDDDDD
Oli tosiaan komea mainos.- Eikö ollukki ;o),
ja ihan omasta kokemuksesta tuon tein! Nyt sää kade märsäät ja vingut kun sulle ei oo töitä, vai ootko niin h e l v e t i n tumpelo ettet osaa ammattitaitoista palvelua?
Oikeestaan voisit parantaa omaa imagoasi palvelualalla, vai ootko siellä jonossa minkä fatta maksaa? - 5ey6j5e7yjtuk
Eikö ollukki ;o), kirjoitti:
ja ihan omasta kokemuksesta tuon tein! Nyt sää kade märsäät ja vingut kun sulle ei oo töitä, vai ootko niin h e l v e t i n tumpelo ettet osaa ammattitaitoista palvelua?
Oikeestaan voisit parantaa omaa imagoasi palvelualalla, vai ootko siellä jonossa minkä fatta maksaa?oli muuten komea mainos koiraseni.
vuh vuh!
- annamyöshyväpalaute
Asiakaspalvelualalla, liikkeissä, toimistoissa, terveydenhuollossa yms. työntekijät saavat sen negatiivisen palautteen helposti, mutta hyvin harva vaivautuu kiittämään kun saa hyvää palvelua, palautetta.
Ja kuitenkin se hyvä palaute, välillä ainakin antaa lisää voimaa jaksaa ja tuo iloa päivään. Ei kaikkien kiitosten tarvitse olla mainoksia?
Vai onko ne sitä, myös paikallislehtien palstoillakin? EI vaan aito kiitos. - Passat aamulla
Pakko itelläki kiittää ripeästä palvelusta. Vasiten lähin kysyyn mitä maksais renkaiden vaihto ja millon onnistus, nii ei menny ku 20min ja oli renkaat alla.
- alottajako
puhu totta?
outoj nuo koirat jotka räksyttää, onkohan ne joidenkin toisten rengasfirmojen pomoja, semmosten, missä ei mikään pelaa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731930Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971663- 1471217
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako191553- 54547
- 46498
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462