Suvi ja Janika käyvät tosi raakaa peliä Tanjaa vastaan. Ovat liittoutuneet Tanjaa vastaa ja ovat jatkuvasti ärsyttämässä Tanjaa saadakseen hänet kilahtamaan.Pelottaako heitä, koska Tanja on selviytynyt niin monesta äänestyksesatä. Lisäksi Suvi kaivaa vanhoja asioita esille Janikasta nolatakseen häntä. Suvi onkin tällä hetkellä ilkein kieroilija. Liian ilkeä kieroilu voi myös koitua kohtaloksi loppupelissä. Toivottavasti Tanjan fanit eivät hylkää häntä hädän hetkellä. Sorrettua on autettava, ei hylättävä.
Ilkeä Suvi
13
148
Vastaukset
- H.Ä.I. Rikkö
Juu kannatetaan! Tanja ihan syyntakeeton.
Kaikki vaan kiusaa.
Tanja on HÄIRIKKÖ pahemmasta päästä, joka terrorisoi kaikkia jopa katsojia.- tiiTsubu.
No kait ne nyt keskenään viihtyy paremmin,kuin tuon rääkyvän ja vittuilevan ämmän seurassa. Viihtyisitkö itse ihmisen seurassa,joka käskee ihan tosissaan SINUN vetävän narun kaulaan ja hirttää ittes,.? Tai jatkuvasti huutaa,että vittu kun te olette ääliöitä,.? Onneksi myös tuolla talossa saa valita seuransa. Toivottavasti tuo KAIKKEEN KYLLÄSTYNYT naikkonen pääsee sunnuntaina pihalle tuolta. Ps. Kyllä mulle riittää 6 tuntia unta oikein hyvin,,, Tanjalle ei riitä edes 13 tuntia... Eli aika vakavia masennuksen oireita on ilmassa.
- Tämä on KILPAILU!
tiiTsubu. kirjoitti:
No kait ne nyt keskenään viihtyy paremmin,kuin tuon rääkyvän ja vittuilevan ämmän seurassa. Viihtyisitkö itse ihmisen seurassa,joka käskee ihan tosissaan SINUN vetävän narun kaulaan ja hirttää ittes,.? Tai jatkuvasti huutaa,että vittu kun te olette ääliöitä,.? Onneksi myös tuolla talossa saa valita seuransa. Toivottavasti tuo KAIKKEEN KYLLÄSTYNYT naikkonen pääsee sunnuntaina pihalle tuolta. Ps. Kyllä mulle riittää 6 tuntia unta oikein hyvin,,, Tanjalle ei riitä edes 13 tuntia... Eli aika vakavia masennuksen oireita on ilmassa.
Tai sitten kerjää 50-donasta tuolla käytöksellä. Se ajattelee että mummot äänestää säälistä kun se valittaa rahanvähyyttään jatkuvast. Ei kannata mennä vipuun. Sossu on YH:ta varten.
Ja jättäköön pössyttelemättä rahojaan tupakkia polttelemalla ilmaan ja kusematta juomiaan kaljoihin ja sidukoihina laitettuja rahojaan pyttyyn.
Jatkuvaa sauhuttelua ollut ja raivareita jos on ollut tupakointikielto:((
- kamoonpuuu
Onko tuo nyt mitään uutta. Noinhan ihmiset käyttäytyvät. Aina löytyy niitä, jotka liittoutuvat jotain toista vastaan. Näin on päiväkodissa, koulussa, työelämässä - ihan joka paikassa, miksi sitten ei suljetussa tilassa, jossa toisen kilahdukset ja kalahdukset moninkertaistavat läsnäolon tuskan.
Minun mielestäni Tanja on kärsinyt koko lähetyksen ajan pahoista vierotusoireista. Niinhän tuo itsekin kokeilujaan ja salakuljetuksiaan mainostanut. - finalisti tanja
Tanja on finaalipaikkansa ansainnut. En oo ainoa, joka on sitämieltä, muutenhan ois jo pudonnu aikapäiviä sitten. Vetää tosi hyvää läppää ja pysyy linjassaan. Ei nuoleskele ketään ja se on ihan ok.
- Bb-katsoja
Ennen pidin Tanjaa aitona ihmisenä. Vaan nyt kaiken sen huutamisen ja vouhkaamisen jälkeen en tykkää hänestä yhtään. Viime viikolla nimeämisissä itki ja haukkui kaikki idiootti-k..ipäiksi ja ettei halua enää olla heidän kanssaan viikkoa BB-talossa. Vaan jo muuttui ääni kellossa kun olikin tosi kyseessä. Voi mikä älykääpiö koko muija. Inhoan häntä suuresti
Mikä ilme hänellä, kun Sebastian häädettiin. Kamera seurasi Tanjan ilmeitä pitkän aikaa. - raivoo
Ja mikä raivo Suvilla, kun ei saanut Tanjaa ulos. Voitti kyllä 100-0. Tanjan kilarit. Ei kukaan oo Suvia laittamassa hoitoon. Ihmettelen. Haukku silloin Tanjan aivan syyttä.
- En pidä Suvista
Huomasin saman kuin sinä. Verisuonet olivat ratketa Suvin päästä, kun karjui niin kovaa ja pitkään Tanjalle, koska Tanja sai jäädä taloon. Ei muka hyväksynyt Tanjan iloa taloon jäämisestä. Itse nousi pöydälle , paljasti silikonirintansa ja hetkutteli niitä kun ei pudonnut äänestyksessä. Ei ollut Tanjan syy, että Sebastian putosi.
- Pois pois
Tanja on itsekäs ihminen !!
- totuus
Tanja ei ole itsekäs eikä kieroilija kuten Suvi ja Janica.
- Lisbet5
Tanja on itse sanonut, että on aina saanut kaiken mitä haluaa. Selvästi eniten laskelmoinut ja pelannut talossa.
Tanja osaa hyväksikäyttää muita ihmisiä. Tanja varastaa kaupasta meikit, koska sossu maksaa liian vähän tukea. Silti Tanjalla riittää aina rahaa viinaan ja röökiin.
Ikävää, ettei Tanja joudu oikeasti ottamaan vastuuta edes lapsestaan. Tanja bolettää useita kertoja viikossa ja se on hänen harrastus. Muut hoitavat lapsen ja mahdollistavat järjettömän kännäyksen.
Jos on krapula, Tanja kertoi soittavansa töihin ja sanoo lapsen sairastuneen.
Jos ei halua olla Tanjan kaveri, Tanja saa hirveät kilarit ja huutaa ja raivoaa. Tanjan seurassa täytyy jokaisen miettiä sanansa tarkkaan, ettei Tanja menetä hermojaan.
Tanjan itsekkyys on huippuluokkaa.- Lapsi turvaan
Onhan se lapsen kannalta hyvä että joku hoitaa häntä. Olisi vain hyvä että pääsisi kunnon tasapainoiseen kotiin kokonaan eikä tarvitsisi olla tuollaisen epävakaan tyypin kanssa.
On varmaan paremmiltakin äideiltä otettu lapsia huostaa. Jos on vaikea mielenterveys ja päihdeongelma niin ei ole sopiva lapsen huoltajaksi.
- äly hoi
Tää on nyt bb talo. Siviilielämä on kokonaan toinen juttu. Vois nää arvostelijat huomata että Tanja käy töissä ja opiskelee et silleen. Ei bb talossa oteta keltään lapsia pois. Paitsi Miksulta ja Annikalta hävis vauva. Et äly hoi älä jätä tai juoskaa perässä jos meinaa jättää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pride-liputus närästää monissa Suomen kunnissa
Suomen lipun nostamisesta on laki. Pride‑liputuksesta ei. Kieltäytyviin kuntiin kohdistuu poliittista painostusta kuin k833812On tiedossa, että venäjämieliset diggaavat diktatuurista venäjää
jossa ei esim. ole sanan- ja lehdistönvapautta. Mutta keitä nämä venäjän palvojat sitten ovat, ei heitä toki paljon ole382394Vihreiden, SDP:n ja Vasemmistoliiton kannattajista selvästi alle puolet on miehiä
ja silti joku punafeministi valitti kokoomuksen naiskannattajien puutteesta, vaikka siellä on enemmän naisia kuin punavi712361Belfastissa käynnissä kunnon persuilu
Joku random mamu tekee rikoksen, niin sikäläiset naamiopersut kostavat tuhoamalla kantaävestön omaisuutta. Liekö siellä732263Ensin Henry Novak ja nyt sitten se Irlannin tapaus
jossa mustaihoinen afrikkalainen mieshenkilö puukottaa valkoihoista maassa makaavaa miestä useita kertoa pään alueelle.362015Persujen kannatusromahdus tekee kesästä 2026 nautinnollisen
Satoi tai paistoi, niin Suomen kansalaisella on kuluvana kesänä syytä hymyyn. Niin upealta tuntuu persujen kannatusroma711594- 761497
Onko kaivattusi rohkeampi kuin sinä?
Vai oletko sinä rohkeampia? Mikä on rohkea teko, minkä sinä tai kaivattusi on tehnyt? Mitä siitä seurasi?581071Kaunein nimi
Mikä on mielestäsi kaunein miehen ja naisen nimi? Haluaisitko itse olla joku toisen niminen?691034Riikka runnoo! sähkön hinta +25 %, bensan hina +16 %
Euron bensa! Tuo legendaarinen persujen vaalilupaus. Sannan hallitus pudotti sähköenergan alv:n 10 prosenttiin, Riikka r4963