Tanssikoulun seksirikosvyyhti paisuu

10261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Osataan lukea ilman linkkejäkin.

Äänestä

Mulla paisuu housuissa.

Iskä maksoi viulut, kun teinitytöt opettelivat vaakamamboa ja tankotanssia. Ja tappelivat keskenään opettajista.

Kun kertakäyttötuotteet hävisivät kilpailun toisille kertakäyttötuotteille niin sitten alettiin spekuloida, että heidät on raiskattu ruotsalaisesti:
- Tuntuux susta siltä, että sut on raiskattu?
- Ai että sä olet neitsyt? Ei se mitään. Tuntuux susta siltä, että sut on raiskattu?

Kyllä on Tampereen naisilla kova puute tanssinopettajista.

Ja eikö kaikki tanssinopettajamiehet olekaan homoja?

Äänestä

Eksoottiset pedofiilit jyräävät.

Äänestä
  • Nyt ensimmäinen kerta kirjoittivat oikein.

    Me mamut olemme aina saaneet ilman raiskausta.
    Tampereella nuoret tytöt pitävät tummista ihmisistä.
    Minulla monta naista ja tyttöä ollut ja kaikki itse tulevat pyytämään seksiä.

    Tanssiharrastus on hyvä, nyt joku on suuttunut ja yrittää pilata hyvä työ.

    Äänestä

Jammu kuoli Niuvanniemessä yli kasikymppisenä,olis luullu että se lahdattais oikeassa vankilassa.

Äänestä

Kuusi mamumiestä opettamassa ja vain viisi pidätetty eli yksittäistapaukset pilaavat enemmistön maineen jälleen kerran.

Äänestä
  • Minkäs ikäisiä nämä tanssitytöt ovat? Onko heissä paljonkin peruskoulun ala-asteella olevia?
    Olen aina luullut, että kyllä 14v tietää jo, mitä seksi tarkoittaa, ja mitä on yhdyntä. Kai nyt koulussakin on biologian tunteja. Vai nukkuvatko tanssin uuvuttamat nuoret neidot oppitunneilla niin, etteivät kuule mitään?
    Ja ihana zumba-mamba jatkuu vaan!

    Äänestä

  • ; > ( kirjoitti:

    Minkäs ikäisiä nämä tanssitytöt ovat? Onko heissä paljonkin peruskoulun ala-asteella olevia?
    Olen aina luullut, että kyllä 14v tietää jo, mitä seksi tarkoittaa, ja mitä on yhdyntä. Kai nyt koulussakin on biologian tunteja. Vai nukkuvatko tanssin uuvuttamat nuoret neidot oppitunneilla niin, etteivät kuule mitään?
    Ja ihana zumba-mamba jatkuu vaan!

    Heheh! Ne on niin ihania, nuo tummat miehet. Rytmi vie mennessään!

    Äänestä

  • elitza kirjoitti:

    Heheh! Ne on niin ihania, nuo tummat miehet. Rytmi vie mennessään!

    Hei Elitza.
    Muistanko oikein olit sellainen vaala tyttö jolla erilaisia hiuspantoja aina.
    Soita niin tapaamme.

    Mukava tanssiharrastus ja rytmikästä kaikki tykkäävät.
    Väärin että kaikkia haukutaan raiskauksesta, vaikka tyttö itse aina haluavat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


.... kirjoitti:

Kaksi opettajaa jälleen kiinni

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012031315317870_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu