Nalle vamkilaa Fasistisista puheistaan

Vankilaan heti!

16

66

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hullu se on!

      Jos yhteiskunta ei puutu Wahlroosin köyhä viha puheisiin!

      Toivottavasti Kaurismäen eristys ratkaisee ongelma?

    • Siirrän rahat pois

      Ruotsinkielisten eliittiedustaja näyttää mielenlaatunsa,töykeä ylimielinen suorastaan inhoa herättävä herranterttu !
      Kohtelee suomalaista kansaa kuin mitäkin välttämätöntä pahaa,kaikki pois kansalaisilta tulkoon toimeen minimi toimeentulolla.
      Itse isoherralle kuuluu jättimäiset maataloustuet,ja mitä verokikkailua harrastaakin.
      Ota nyt hyvä miehenkuvatus ensin malka omasta silmästä,ennenkuin avaat sitä skeidaa suoltavaa värkkiäsi.
      Olemmeko ansainneet moisen kusettajan emme todellakaan,häpeän että makuutan rahojani herran pankissa.Olisi varmaan korkea aika vaihtaa pankkia ettei parketit kulu
      vai mitä herraseni !
      Eikö sinun kaltaisesi hiirenaivon aika olisi muuttaa ruotsiin,siellä saisit ihailla ihan paikan päältä kunkkua joka on paljolti kaltaisesi röyhkeä valehtelija !

    • Katsellaan!

      Wahlroos sanoo ääneen sen mitä kokoomuksessa vain kuiskaillaan hyville veljille.
      Onhan se hyvä että kokoomuksen politiikka saa kasvot. Ne kasvot eivät ole kauniit, pikemminkin vastenmieliset.

      Katainenhan yritti sanella hallituspolitiikan, mutta kuten muistetaan demokratian sana kuultiin hänenkin huuliltaan, vaikkakin tuskan jälkeen.

    • mollopää

      punahousuinen viiksivallu , suomen vihatuimmat kannanotot ! menkööt muualle rahoineen ja mielipiteineen

    • Arvoitus?

      Puhuessaan hän on hurmioitunut itsestään ja hänen viiksensä väräjävät. Kiinnittäkääpä huomiota noihin viiksiin.

      Hänestä puhutaan baarien kahvikupin ääressä, kuulin erään kommentin k.o. herrasta: "Hän on itse pääpaholainen".

    • 9 mm

      Kutsukaa KAURISMÄKI ÄKKIÄ TÄNNE!

      rikkaat alkaa alistaan köyhien ihmisoikeuksia suomessakin!

    • Nordean edusmiäs

      Isojen pankkien pr.mies Whalroos piti myyntikirjoituksen pankkiensa puolesta tervetuloa vain kasvattamaan herran voittoja !
      Lahtari on päässyt valloilleen,onkohan mieliala lääkkeet tullut otettua,vai onko sukua norjalaiselle breivikille.
      Vallanhimo ja pohjaton ahneus ovat "nallen " ainoat motiivit kirjoittaa näin levottomia.
      Häpeäisit edes tollikka onhan se kiva syntyä kultalusikka suussa ja arvostella alistettuja suomalaisia,he ovat sentään rehellisiä !

    • V

      On ihmeellistä että mediassa kyseinen herra saa niin paljon huomiota, uutismedia suoltavat hänen mielipiteitääm kuin suuria valtiomiehen viisauksia. todella häpeällistä! Miten tähän on tultu? kyseisen herran bisneksiä on hyvä veli järjestelmän avulla pönkitetty ja nostettu tuollaiseen oligarkki asemaan. ja nyt tämä ahne jätesäkki ruokkii käsittämätöntä elitististä vihapuhetta tavallisia ihmisiä kohtaan, kyytiä saavat köyhät, eläkeläiset, työttömät etc. Kyseinen herra opettaa äänestämään jaloin. siitä neuvosta voisivat kansalaiset ottaa opikseen ja lähteä pois kyseisen herran pankeista muihin. Kysyä sopii, onko kyseisen herran mielenterveys tarpeeksi hyvällä tasolla kantaakseen vastuuta niinkin tärkeällä paikalla kun on tällä hetkellä. uskoisitko sinä säästösi kyseisen herran haltuun?

    • xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

      joo itse siirsin viiksivallun puheiden takia tilini sampoon, se oli vähintä mitä voin tehdä

    • kyllä kyllä ....

      kyllä..

    • Se kuulan ---

      Juisella on hyvä Whalroosista kertova laulu Sika !

    • psykiatrille töitä.

      Mielen tila tutkimukseen vähintään...Mielen vikaiset vallassa.Ainoastaan rahan voimalla.KUKA OTTAA VASTUUN?:

    • Nordea/Sampo

      Nämä pankit kannattaa kiertää kaukaa ovat nallen rahanlypsykoneita !
      Onneksi suomessa on muitakin vaihtoehtoja kuin iljettävän nallen johtamat"pankit".
      Vai löytyykö näin löysäpäisiä kirjoittavalle swedulle kannattajia ?
      Ei muutakuin BOIKOTTIIN !

    • Ivol Gaakkamil

      Nalle! Suututitko Noidan?

    • HyperHessu

      Painu vittuun Suomesta wahlroos, oikea Suomensyöjä!

      Pahempi kuin ryssän Zhirinovski!

    • pahaks on päässyt

      sala kähmiät.sala hoitoon.ammatti auttajalle työ maa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö

      palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh
      Maailman menoa
      82
      1985
    2. Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.

      "Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläke­maksuilleen monin­kertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr
      Maailman menoa
      113
      1708
    3. Millä kolmella sanalla

      Kuvailisit kaivattuasi?
      Ikävä
      180
      1296
    4. Miltä se tuntuu olla

      vihattu ja kukaan ei puolusta?
      Ikävä
      225
      707
    5. Kyllä mä oon valmis jos sä oot

      Vaikka ja mihin... mutta paikka on väärä.
      Ikävä
      59
      698
    6. Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos

      Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol
      Maailman menoa
      6
      676
    7. Mitä mietit juuri nyt?

      🤔
      Ikävä
      56
      610
    8. Trumpille jälleen voitto

      Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako
      Maailman menoa
      199
      566
    9. Aurinkoni...

      On ikävä sua ❤️
      Ikävä
      46
      508
    10. Haluan teidät molemmat elämääni

      Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </3
      Ikävä
      37
      472
    Aihe