.....palveluksen ja täten avaan sinulle ihan oman ketjun mihin voit purkaa niitä turhautumisiasi. Toivottavasti ymmärrät jättää noi muut ketjut rauhaan. Niissä keskustellaan ihan asiallisesti ainakin siihen mennessä kunnes sinä sinne ilmestyt kummallisine mantroinesi kateellisena nimimerkkiesi takaa. Yhtäkaikki, jokaisesta sinut tuntee ihan jokainen täällä kirjoitteleva ihan niiden kuuluisien tunnusmerkkiesi vuoksi.
Pidä tämä ketju ihan ittelläsi. Saat kyllä tännekin niitä vi ttuilijoita joita aina niin kaipaat. Eli "mustamaalaajia ja selkäänpuukottajia" jotka on olleet sinun viime kuukausien laulunaiheita. Voi aikoja! Voi tapoja! Tyhmyyttä ei voi piilottaa. Hehe!
Sinä Narsistipelle!
4
88
Vastaukset
- Niinpä niin
Ainakin tuolle tyypille sen piilottaminen on ylivoimaista. :)
- :/
Asiahan ei tietysti minulle kuulu, mutta aivan yhtä tyhmää on nostaa kyseistä henkilöä koko ajan esiin. Eikö suurempaa viisautta olisi jättää totaalisesti noteeraamatta?
- mutta...
...kun tarkoituskaan ei ole muuta kuin saada tyyppi pysymään palstalla ja saada näyttäytymään huonossa valossa, jokainenhan tuon nyt näkee!
- ?!
mutta... kirjoitti:
...kun tarkoituskaan ei ole muuta kuin saada tyyppi pysymään palstalla ja saada näyttäytymään huonossa valossa, jokainenhan tuon nyt näkee!
...jaa että miksi ihmeessä?
Minkä ikäistä porukkaa täällä oikein pyörii?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 911097
- 125876
Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun
...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa103845"Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut
Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten276657- 70595
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait73583Lienee aika luopua siitä kaikesta
mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j64562Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:
Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap54526- 72483
Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen
Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist33483