Sain lahjaksi lahjakortin kulmien kestopigmentointiin, kauneushoitola liliin (groupon lahjakortti). Onko kellään kokemuksia kyseisestä paikasta?vähän on alkanut jännittämään varatun ajan lähetessä ja keskusteluja aiheesta lukiessa.
Kestopigmentointi/groupon citydeal kokemuksia
Xx
2
176
Vastaukset
- maamuska54321
Itse otin siellä kulmiin pigmennoinnin... erittäin tyytyväinen ja kivuton!
- Nope
Mulla myös sinne lahjakortti, aika siirtyi elokuulle. Eli vielä en osaa sanoa omalta kohtaa kokemuksista, mutta villejä juttuja netistä lukiessa on tullut kyllä mieleen pienoista kutinaa..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh932225Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1561828- 1751370
- 233836
- 65764
- 62759
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol10751Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako212623- 49607
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </349591