GALLUP

neiti kysyjä

Eli yksi kysymys, yksi vastaus, ja molempia tässä leikissä ei voi valita eli kumman valitsisit mielummin itsellesi simin lisäosaksi?

A) supernatural
B) vuodenajat

eli se jota ET valitsisi et koskaan saisikaaan liitettyä peliisi

3

89

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Omru
      • 29

        Painu h*lvettiin täältä jo jakamasta joka alotukseen tuota paskaa omru!!!!! On todellakin vain yksinkertaisempaa alottaa uusi keskustelu, kuin etsiä tuosta sinun yhdestä topicista kaikkiin aiheisiin vastauksia ja kysymyksiä. Entäpäs sitten kun ihmiset laittaisivat jonkun aikaa kysymyksiä yhteen keskusteluun kaikkia kysymyksiä, vastauksia sekä yleistä löpinää simssistä? mukava varmaan etsiä sieltä 150 sivun joukosta sitten jotakin tiettyä asiaa.
        Muutenkin, suomi24 ei ole luultavastikaan millään tavalla sinun omistuksessa, joten miksi sinä huolehdit koko foorumin "täyttymisestä"? netistä ei todellakaan ole loppumassa tila.. ja miksi se sinua niin kovasti haittaa jos joku aloittaakin uuden keskustelun ja saa vastauksensa suoraan etsimättä mahdollisesti monen sivun päästä?
        Jos haluat olla niin dominoiva täällä suomi24 sims palstalla, niin suosittelen perustamaan oman sims-sivuston, jota saat sitten rauhassa luotsata.


    • seasons!

      Ehdottomasti ottaisin vuodenajat!:) En ole ikinä ollut mikään yliluonnollisten juttujen fani, joten tuota supernaturalia tuskin tulen edes koskaan ostamaan :) mutta vuodenajat olisi todellakin aivan mahtava lisäosa!! peukut pystyyn että se tulisi nopeasti kauppojen hyllyille!:)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis

      Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu
      Maailman menoa
      468
      4187
    2. Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä

      Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä
      Jälleensyntyminen
      318
      1732
    3. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      117
      1567
    4. En kadu sitä, että kohtasin hänet

      mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n
      Ikävä
      89
      1494
    5. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1438
    6. Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..

      ...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n
      Ikävä
      60
      1405
    7. Lapuan sanomissa käy rytinä

      Pistivät sitten päätoimittajan pihalle
      Lapua
      52
      1356
    8. Helena Koivu : Ja kohta mennään taas

      Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      99
      1272
    9. Oot ihana

      Toivottavasti nähdään sattumalta jonain kesäpäivänä♥️🥺🫂
      Ikävä
      45
      1129
    10. Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."

      Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa
      Tv-sarjat
      34
      1098
    Aihe