GALLUP

neiti kysyjä

Eli yksi kysymys, yksi vastaus, ja molempia tässä leikissä ei voi valita eli kumman valitsisit mielummin itsellesi simin lisäosaksi?

A) supernatural
B) vuodenajat

eli se jota ET valitsisi et koskaan saisikaaan liitettyä peliisi

3

132

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Omru
      • 29

        Painu h*lvettiin täältä jo jakamasta joka alotukseen tuota paskaa omru!!!!! On todellakin vain yksinkertaisempaa alottaa uusi keskustelu, kuin etsiä tuosta sinun yhdestä topicista kaikkiin aiheisiin vastauksia ja kysymyksiä. Entäpäs sitten kun ihmiset laittaisivat jonkun aikaa kysymyksiä yhteen keskusteluun kaikkia kysymyksiä, vastauksia sekä yleistä löpinää simssistä? mukava varmaan etsiä sieltä 150 sivun joukosta sitten jotakin tiettyä asiaa.
        Muutenkin, suomi24 ei ole luultavastikaan millään tavalla sinun omistuksessa, joten miksi sinä huolehdit koko foorumin "täyttymisestä"? netistä ei todellakaan ole loppumassa tila.. ja miksi se sinua niin kovasti haittaa jos joku aloittaakin uuden keskustelun ja saa vastauksensa suoraan etsimättä mahdollisesti monen sivun päästä?
        Jos haluat olla niin dominoiva täällä suomi24 sims palstalla, niin suosittelen perustamaan oman sims-sivuston, jota saat sitten rauhassa luotsata.


    • seasons!

      Ehdottomasti ottaisin vuodenajat!:) En ole ikinä ollut mikään yliluonnollisten juttujen fani, joten tuota supernaturalia tuskin tulen edes koskaan ostamaan :) mutta vuodenajat olisi todellakin aivan mahtava lisäosa!! peukut pystyyn että se tulisi nopeasti kauppojen hyllyille!:)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?

      Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi
      Sinkut
      404
      1585
    2. Väleistä

      Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      71
      808
    3. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      38
      747
    4. Mulla on ikävä sua

      Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri
      Ikävä
      29
      704
    5. Ajatteletko usein vielä

      Meitä?
      Ikävä
      54
      669
    6. Jännitän sua!

      En tiedä miksi! 🤭
      Ikävä
      44
      635
    7. SDP: tiukkaa maahanmuuttopolitiikkaa ilman rasismia

      Analyysin mukaan demareiden uuden maahanmuuttolinjan suurin ero konservatiivioikeiston vastaavaan on rasismin puute. ht
      Maailman menoa
      417
      634
    8. Miksi meidän yhteys vain

      Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
      Ikävä
      63
      553
    9. Kun tulet mun luo

      Mies, niin tuotko suklaata tullessasi? ;)
      Ikävä
      88
      527
    10. kasariperjantai 2026

      Ajatuksia vuoden 2026 kasariperjantaista...ainakin porukkaa oli mun mielestä liikkeellä tosi paljon ja fiilinki noin yle
      Iisalmi
      21
      484
    Aihe