http://ametisti.net/
http://ametisti.net/ukk.html
Haluaisin mainita yrityksen nimen tai verkkosivut internetissä keskustelupalstalla tai muualla. Onko tämä mahdollista?
Pyydämme ottamaan yhteyttä asiakaspalveluun, jos haluatte mainita yrityksen tai verkkosivut keskustelupalstalla tai muualla internetissä. Voimme antaa luvan yrityksen tai verkkosivujen mainitsemiseen, jos kirjoittaja mainitsee oman nimensä ja kirjoitus on asiallinen.
...
Ei saa sanoa firman nimeä
9
516
Vastaukset
- Voi itku sentään
Tuollaisilla "käskyillä" voi pyyhkiä perseensä. Ei frimalla ole minkäänlaista oikeutta vaatia mitään tiedotusta siitä missä sen nimi mainitaan. Selkeä valehtelu ja kunnianloukkaus ovat asia erikseen, tietenkin.
Firma pitäjä näyttää olevan umpihullu huijari. Tästä keskustelusta selviää hyvin mikä on homman nimi: http://www.cosmopolitan.fi/keskustelu/11371/ketju/nettihuijarit_parfyymikaupassa - voi mahhis sentaaan
http://kheiron.info/store52/agora.cgi?cartlink=Asiakaspalvelu.htm&cart_id=478.23332
varsinkin toi sivun alaosassa oleva sponsoroitu linkki- Linkki vaihtuu...
Mitä sinulla on siinä? Minulla on Booking.comin linkit hotelliin Tournaissa ja hotelliin Budapestissa.
Sitten on jotain sekavaa höpinää jostain Anssista.
- sahsuuuu
Varmaan tämä; Hyvä ja sivistynyt käytös auttaa asiakaspalvelua vastaamaan kaikkien kysymyksiin.
Erityisesti yksinäisiltä miehiltä toivotaan herrasmiesmäistä käytöstä.
Hyvät käytöstavat http://kheiron.info/fi/?page_id=1164 - sahsuuuu2
Entäs yksinäiset naiset?
- juuso kimppeli
sekavaa ...
- Ametist12345
ihme, että Ametist ja luontaistuote yms. markkinoivaa huijaria saada aisoihin. Mietn sivut saavat olla auki? mietn he voivat nimeltä mainiten solvata ihmisiä?? en ymmärrä.
- VIhainen asiakas
Nostan tämän ketjun.
Lukekaa: http://keskustelu.suomi24.fi/node/9288358#comment-66986668 - tarkkuus
hehhee
aika läppäsivut :D pitää olla tarkkana mistä tilaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle273445Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122599Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.1172562Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1112211Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761703Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥481604Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261546Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001305- 1371267
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151156