Trolleille kysymyksiä: Oliko jo isäsi bemarivihaaja, entä äiti? Oliko isää ollenkaan? Asuivatko jo vanhempasi vuokrakasarmilla? Onko tuulipuku ainoa asuste jonka tunnet? Olethan muistanut napsia tämänpäiväiset lääkkeet?
Periytyykö bemariviha?
16
229
Vastaukset
- Sinä olet
Bimmeripuppeli!
Hhiihhiihihihi. - en tiedä oliko
Mutta uskallan väittää että aloittajalle vuokrakasarmit ja tuulipuvut taitavat olla tuttuja juttuja. Ja tallissa joku -85 mallinen ruosteinen bemu jossa tuninkia on ämpärinkokoiset pakoputkenpäät.
- haha2
Hommaa sinäkin töitä niin saat oman ostettua.
- kaveri ja bemari
- j j
Helmi! :D
- Mites Bemaristit?
Mites Bemaristilla, taitaa olla kaksi isää eiköstä vaan? Asuttiin homeen, pakokaasun ja palaneen öljyn hajuisessa ruosteisessa Baijerin ihmeessä ja pukeuduttiin muodikkaasti lippiksiin, pussihousuihin ja varsisaappaisiin. Keittävän moottorin päällä lämmitettyä Bratwurstia ja hapankaalia syötiin aamusta iltaan kuunnelleen itä-saksalaisia marssilauluja. Iltasaduksi luettiin Bilteman kuvastoa kuola suupielistä valuen. Viikonloppuisin "sedät" kävi "isien" luona kylässä takapenkin jousistoa kokeilemassa. Kouluja ei käyty vaan ainoa oppi mitä saatiin oli erilaiset numeraaliset tiedot hevosvoimista, pakoputkien tuumakoista, vääntömomenteista, ilmanpaineista, rengaskoista ym. tuiki tarpeellisesta erilaisia E-koodeja unohtamatta. Voimat kasvoi baijerilaista käyntiin työntäessä ja kädentaidat karttuivat pakkelia ja paikkamaalia levitellessä sekä ruosteisia ruuveja kiristellessä. Naisista ei ollut pulaa, koska niitä ei osattu edes kaivata. Miehiltä sai kaiken, mitä tarvitsi. Samalla linjalla jatkuu edelleen.
Sellaista se on se Bemaristin elämä.- BMWpuppeli
Näinhän se on. Ämmät sucks - BMW the rocks :)
- hahahaa
Vuokrakasarmin ruuneperi. ^
- Korollamiäs
Mää en muuten vihaa bemarimiehiä,mut ne kyttää nii pirun happamasti mun korollaa.Se on muuten ostettu käteisellä.Milltä tuntuu ku on lainaa Pemarin verran,ja täytyy esittää rahamiästä.Hintaa kyllä mullaki on,mut arvot on ihan jotain muuta ku näillä jupeil.
- antibemaristi
No kyllä minäkin kyttäisin Tojomiehii happamasti jos olisi BMW autona:
http://naurunappula.com/857881/learn-the-difference.png
- bemarit on
lahopäitten autoja! jokainen bmw prässiin ja omistajille turpaan!!
Bemari on homojen auto! - andrei99
Periytyykö tyhmyys, jos jälkipolvi kuitenkin ymmärtää olla ostamatta Bemaria?
- Audi A4S bi-turbo
Bemariviha ei periydy, eikä leviä ihmisestä toiseen. Sen aiheuttaja on ainoastaan ja vain viirus nimeltä "pienimunainenvittumainenbemarikuski".
- voinystna
^ Tämänkin ylläolevan sanan kehittelyyn on tarvittu laatikollinen pirkka-olutta.
- ei tänne
maailmaan mitää bemuja kaivata! Kaikki bmw:t järjestään prässiin ja niiden omistajille tunti tukevasti turpaan!
- Self-confident
Kateus periytyy ja se on valitettavasti todella perisuomalaista. Mitä itsellä ei ole, on huonoa tai kukaan muukaan ei siitä saisi nauttia, kenellä ei ole varaa. Samoin kuin joka hommasta pitäisi saada sama palkka kuten Marx opetti. Itselläni ei ole koskaan ollut Bemaria. En ole kateellinen, vaan arvostan. Enkä suhtaudu vihamielisesti Bemareihin liikenteessä eikä niiden omistajiin. Miksi pitäisi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731910Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971653- 1471207
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako191553- 54537
- 46488
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462