Oletko koskaan miettinyt, missä asut kun vedenpinta nousee 600-800 metriä?
Syytä olisi, sillä näin voi tapahtua jo kolmen, viimeistään 4 vuoden kuluttua.
Mutta ei hätää, sillä voit aina hankkia AGW-talon: http://www.odditycentral.com/news/russian-builds-house-shaped-like-noahs-ark.html
(AGW-uskovaisille ja muille nopeille asiakkaille äyskäri kaupan päälle)
Pittää tarkentaa, että hainkestävyyttä ei ole testattu itse oloissa, mutta konsensuksen mukaan se on 97 prosenttia.
Talossa on sisäänrakennettu Sensuuri-järjestelmä. Mitä se tarkoittaa? Talossa asuessasi voit sensuroida mielin määrin julkisia keskustelupalstoja ilman että joudut kuseen. Tämä on Paholaisensa itsensä kanssa sovittu, hintana vain oma sielusi.
AGW-talo
3
67
Vastaukset
- havumajan asukki
sieluttoman kallin oloinen talo. Onko niitä AGW-korttitaloja vielä kaupan?
- ääri-ilmiö
Joo on siihen piirustukset saatavilla. Jone Nikulan ja Kuopion trombin uhrien mukaiset parin vuoden takaa.
Sekin on yksi vaihtoehto omaa kotia haluavalle sielulle.
En suosittele vakuutuspetosta yrittäville.
Enkä niille, joita Kuopion torikauppiaiden pilkallinen nauru häiritsee. - Kumppareissa
Minne kaikki jääkausikeskustelu katosi?
en voi mitenkään ymmärtää miksi nimimerkki "97% hainkestävä" voi ottaa herneen nenäänsä niin keskeisestä ja tärkeästä asiasta. Asiat on keskusteltava loppuun asti, vaikka niistä ei joskus pidä.
Eli, miksi "97% hainkestävä" sinun kaikki muut nimimerkkisi loukkaannuit jääkauden keskustelusta? Jääkausi alkaa aivan varmasti vuonna 2014. Vai onko se niin, että denialisteille ei saa röhönauraa ja k.usettaa niitä ihan miten haluaa?
http://www.riemurasia.net/kuva/Herne-nen%C3%A4ss%C3%A4/106283
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh982361Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1901939- 1841527
- 82942
- 249932
- 62809
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol11806- 55712
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako213653Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </349631