http://www.iltalehti.fi/uutiset/2014120918913304_uu.shtml
Nimet kehiin vaan.
Kuka tunnustaa?
14
635
Vastaukset 14
- Toivon 4v.linnaa
Pöyristyttäviä idiootteja ja mikä kamalinta, olivat vielä avohoidossa.Sairaudesta ja vajaaälyisyydestä huolimatta toivon totisesti, että saavat sen kovimman rankun ainakin 4 vuotta linnaa. Toivon kusipäiden joutuvan linnassa myös tosi lujille.
Että siellä joku opettaa näitä kahta tuntemaan, miltä tuska itsestä tuntuu ja kun ei pysty puolustautumaan. Mistä tälläisiä hirviöihmisiä sikiää?
Miten joku nainenkin voi olla niin typerä, ettei tunne miespuolisia kavereitaan.
Luottaa tälläisiin psykopaatteihin!
Kyllä tuollaiset tyypit tunnistaa etukäteen, ennenkuin ne ehtii mitään tekemäänkään. Jätkät on taatusti kasvaneet kodeissa, joissa ei eläimiä ole siedetty, missä silmitön julmuus ja väkivalta on ollut jokapäiväistä heidän lapsuudessaan. Se on ollut kai näille arkea katsella kun vanhemmat kiduttaneet milloin ketäkin ja milloin mitäki. Muuten ei ihmisistä kasva tälläisiä hirviöitä.
Silti vastuuseen saatava tälläiset. Joku terapeutin tapainen, voisi näille opettaa ihmisten tapoja. Sinisilmäisille naisille myös varoitukseks. HUOMIO! Älkää koskaan viekö lemmikkejänne, eikä lapsianne hoitoon kaikenmaailman jätkille.
Älkää luottako! Jos näin teette, olette täysin vastuuntunnottomia! - Raakalaisia
Ryssiä? eikö niitä sielläpäin asu aika paljon.
- Odottakaahan
Eivät varmasti tunnusta, mutta siinä vaiheessa kun tuomiot tulee, on julkista tietoa ja nimikin saadaan nettiin.
- maine jalkapuuna
Mitäs tuomiota tuosta luulette tulevan, vähän sakkoa?
Eläintenpitokieltoa muutama kuukausi.
Kyllähän ne nimet pian löytyy tietoon. Suomen oikeus kuitenkin vähän taputtaa päälaelle, että älkääs nyt pojat noin tehkö. - tosiasiat
maine jalkapuuna kirjoitti:
Mitäs tuomiota tuosta luulette tulevan, vähän sakkoa?
Eläintenpitokieltoa muutama kuukausi.
Kyllähän ne nimet pian löytyy tietoon. Suomen oikeus kuitenkin vähän taputtaa päälaelle, että älkääs nyt pojat noin tehkö.ei ollut oma eläin, joten ei voi tulla eläintenpitokieltoa.
kissa katsotaan oikeusjärjestelmässä esineeksi, eli korkeintaan voi joutua korvaamaan hankintahinnan sen kuollessa. ei kuollut, jtn. kai mahdollinen eläinlääkärilasku.
sakko sitten oikeuden harkinnan mukaan, mutta tuskin tuollaisille työttömille juopoille. ja kännissä oleminenhan on perustekin tehdä tuollaisia. - Tietäjä
Ei ole julkista tietoa, jos ovat hörhöjä.
- Tietäjä
Tietäjä kirjoitti:
Ei ole julkista tietoa, jos ovat hörhöjä.
Lisäksi lapsia tekohetkellä.
- ???
Laittakaa juttu facepuukkiin niin pian ne syylliset löytyvät.
- Abort life
Joidenkin kohdalla olisi parasta, kun jäisi kokonaan syntymättä. Myöhäisjälkiabortti otettava ehdottomasti käyttöön.
- Hirteensekopäät
Siis niin SAIRASTA!! Oli kyseessä mikä tahansa elävä olento! Mitä tyydytystä nämä tästä ovat saaneet?? Ja vielä sekin että kertoneet kaiken.. Siis voi luoja!! Puolustuskyvytön eläin! Varmasti ei unohda koskaan D':
- Taiski
Joo olisi myös kiva tietää ketä nää on? Joku rohkee ny jakamaan vaikka facebookkiosotteet? Kyllä on nuorilla "miehillä" ollu pokkaa. Idiootteja.
- fobba22
Mitä nimillä? Ootko jotenki sairas?
- Oskari19
Nimet tänne,käyn opettamassa tapoja.
- hyivelv
Ei sääliä tuollaisille hylkiöille! Ovat vaarallisia kaikille.nimet vaan julki niin saavat vieraita
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti6371480- 741245
Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan831048Iäkäs Jämsäläinen mies kuoli poliisiautoon matkalla Jyväskylän putkaan
Iäkäs vanhus humalassa niin huonossa kunnossa, ettei pystynyt huolehtimaan itsestään niin ainoa apu sillä hetkellä oli831006- 82968
En välitä sinusta yhtään
Olet pelkkä itsestään liikoja luuleva ämmä. Kierrän sinut kaukaa nyt ja aina. Olit mulle pelkkä lelu vaan.52853Ernest Lawson täräytti erikoisen heiton TTK-lehdistötilaisuudessa: " Onko tässä tarkoituksena...?"
Ernest Lawson esitteli uudet TTK-tähtioppilaat ja opettajat torstaina 6.8. lehdistölle. Tulevalla kaudella on yksi hausk10828- 67817
Mopomiitti!
Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss231771Olen luovuttanut
Välimme menivät niin pahasti solmuun, ettei niitä voi enää korjata. On aika jatkaa elämässä eteenpäin. Toivon sulle kaik35712