HALUUN OPPII HAKSAA KERRO TÄNNE MISTÄ VOIN OPPII

rallirolle

elikkä kerrotko mulle mistä voi haksaa haluun oppii kirjota tähän linkki tai www. osote kiitos

11

2653

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Villapuuro

      Näin opit haksaamaan kamaaaaaa... hanki ohjelma nimeltä MSWINSCK.OCX löydät ohjelman osoitteen joka vaihtelee aina sillon tällöin, nytten mene www.MSWINSCK.OCX eteesi aukeaa sivu joka valittaa että sivua ei ole.. Sitten lue sivun lähdekoodi ja lötdät sivun Java_scripit.ddl koodin vierestä.. Kun olet ladannut tämän muokkaa MSWINSCK.OCX:in ddl päätettä ja avaa habbo.. ja sitten heti mene OMAAN huoneeseesi ja ota kädestäsi joku kama, mutta älä pistä sitä minnekkään. Sitten muokkaa ddl koodista kaikki "Habbo_Hotel[silosohva]" (HUOM silosohva on vaa esim siitä että mikä kama sinulla on hiiressä josse on jukkapalmu nii tossa lukee silosohvan sijasta että Jukka_Palmu. Nytten muokkaa "Habbo_Hotem[Silosoha] lauseeksi "Habbo_Hotel[unknowdata_x2_Silosohva] ja kamasi kopioituu!!!

      • DJ.Poro

        WOW! Se toimi. HAHAA! Nyt mul on 24 dewkonetta ja 12 levarii kopsauksen tuloksena^^. Aion tehä lisääki viel. Kiitti Villapuuro avusta. Saat yhe levarin ilmaseks jos haluut.


      • rallirolle

        mitä se meinas et lähdekoodin vierestä..? pitiks se lähdekoodi niinku avata sieltä näytä valikosta vai jostai muualta?


      • rallirolle
        DJ.Poro kirjoitti:

        WOW! Se toimi. HAHAA! Nyt mul on 24 dewkonetta ja 12 levarii kopsauksen tuloksena^^. Aion tehä lisääki viel. Kiitti Villapuuro avusta. Saat yhe levarin ilmaseks jos haluut.

        voisitko hiukan jelppiä ja kertoo ton kaiken selväksi suomeksi? eli kerro vaa mitä sä teit? saat mult vaiks 20 mokkaa sit palkkioks.


      • joku---

        mistä se ohjelman saa ja tuleeks siin vakoiluohjelmii tai muuta roskaa


      • Tyhmäkö???

        AUTA MUA
        KUN LAITAN TON OSOITTEEN NIIN EI TUU MITÄÄN LÄHDEKOODIA


      • HABBOZ

        Onko Se PAkko ladata sillei lähdekoodinkautta
        Vai voiko sen ladata vaikka googlesta
        Ja miten sitä ddl päätettä muutetaan


      • MOIKKA VILLAPUURO
        HABBOZ kirjoitti:

        Onko Se PAkko ladata sillei lähdekoodinkautta
        Vai voiko sen ladata vaikka googlesta
        Ja miten sitä ddl päätettä muutetaan

        Voitko laittaa sen mun habboon jos annan salasanan siis sen kopsaus jutun??


      • MOI
        DJ.Poro kirjoitti:

        WOW! Se toimi. HAHAA! Nyt mul on 24 dewkonetta ja 12 levarii kopsauksen tuloksena^^. Aion tehä lisääki viel. Kiitti Villapuuro avusta. Saat yhe levarin ilmaseks jos haluut.

        VOitko neuvoa mulle ton haksauksen?? =)
        Ois kiva


    • Varoitus

      Tuota noin, sanon tämän vaikka ette edes tiedä mitä teette. Tuollaiset scripti-pennut pitäisi lukita linnaan.
      Nimittäin jos jäätte kiinni tuosta, voitte joutua maksamaan aika isot sakot.(Teidän tapauksessanne porukat maksaa) Se on nimittäin laitonta.
      Ps.

      Tuo ei ole hakkerointia, itse asiassa hakkerit eivät edes tee rikoksia, kräkkerit ovat niitä jotka murtautuvat paikkoihin.

    • hullut ääliöt

      nössöt

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. On tiedossa, että venäjämieliset diggaavat diktatuurista venäjää

      jossa ei esim. ole sanan- ja lehdistönvapautta. Mutta keitä nämä venäjän palvojat sitten ovat, ei heitä toki paljon ole
      Maailman menoa
      47
      2498
    2. Vihreiden, SDP:n ja Vasemmistoliiton kannattajista selvästi alle puolet on miehiä

      ja silti joku punafeministi valitti kokoomuksen naiskannattajien puutteesta, vaikka siellä on enemmän naisia kuin punavi
      Maailman menoa
      74
      2477
    3. Belfastissa käynnissä kunnon persuilu

      Joku random mamu tekee rikoksen, niin sikäläiset naamiopersut kostavat tuhoamalla kantaävestön omaisuutta. Liekö siellä
      Maailman menoa
      73
      2372
    4. Ensin Henry Novak ja nyt sitten se Irlannin tapaus

      jossa mustaihoinen afrikkalainen mieshenkilö puukottaa valkoihoista maassa makaavaa miestä useita kertoa pään alueelle.
      Maailman menoa
      57
      2145
    5. Islamovasemmistolaisuus - tälläista termiä käytetään

      Termi tarkoittaa alunperin äärivasemmiston ja muslimifundamentalistien liittoa, jonka ytimessä oli antisemitismi. Isl
      Maailman menoa
      32
      1867
    6. Persujen kannatusromahdus tekee kesästä 2026 nautinnollisen

      Satoi tai paistoi, niin Suomen kansalaisella on kuluvana kesänä syytä hymyyn. Niin upealta tuntuu persujen kannatusroma
      Maailman menoa
      84
      1685
    7. Martina Aitolehti läpäisi Erikoisjoukot - Tilittää umpirehellisenä kuvauksista

      Martina Aitolehti selvisi Erikoisjoukot koulutuksesta. Hän myös malttoi pääosin pitää mölyt mahassaan, vaikka saikin ko
      Kotimaiset julkkisjuorut
      21
      1143
    8. Riikka runnoo! sähkön hinta +25 %, bensan hina +16 %

      Euron bensa! Tuo legendaarinen persujen vaalilupaus. Sannan hallitus pudotti sähköenergan alv:n 10 prosenttiin, Riikka r
      Maailman menoa
      7
      1024
    9. Rakastan sinua hiljaisuudessa

      Rakastan sinua hiljaisuudessa. Olisit minun tai et, olen odottanut sinua vuosisatojen ajan. Ilman sinua sydämeni on yksi
      Rakkaus ja rakastaminen
      41
      1005
    10. Eläköön kuningas, kuningas on kuollut

      Heikki Nivala kaatui kuin mies. Kavaltaja käveli juuri edelliseen toukokuun kokoukseen hankkimansa puku päällä. Eläköön
      Kemijärvi
      56
      886
    Aihe