Pillukirja hukassa

onko tietoa?

Tietääkö kukaan siitä pillu kirjasta joka kertoo erilaisita pilluista vakavasti huumorilla höystettynä. ( esim. kenraalin vaimon pillu oli hyvin hoidettu ja se oli...työmiehen vaimon pillu taas oli...) sitä mainostettiin jossain kirjakerhossa?? vuosia sitten.

6

1099

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • rillit kuvissa

      prada juan miguel tai manuel se oli joka kirjoitti kirjan pilluista. olen lukenut sen muutamaan otteeseen ja ei minusta kovin ihmeellinen. teksti voisi olla herkullisempaakin.

    • rillit kuvissa

      kirjan nimi taisi olla pimpit.

    • kirjallisuus siten jälkeen

      Mihin tätä alan kirjallisuutta tarvtaan kysyn vaan. Aktin jälkeen voidaan keskustella kirjallisuudesta tai kirjoista. Miksi lueskella itsestäänselvyyksiä, kun se on luonnossa paljon mukavampaa. Pornolehdet ja seksikirjat ovat yhtä tyhjää sontaa. Joskus muinoin kysyttiin kavereilta tietäväkö he mikä on ero panemisen ja käteenvetämisen välillä, jos ei tiennyt, niin vastaushan oli tietenkin. KUN PANET KERRAN, NIIN TIEDÄT. Se pillusta,turhaa luettavaa.

      • jallu

        Olipas älykäs kommentti, ha ha haaa...


      • miesmiesmiesmiesmää

        panitko?..luuletko tietäväsi?.....kerro,olen pannut koko keski ikäni......haluan vastauksia...,


    • olisi töitä

      tämänlaiset keskuteelut palstalla, ylittävät kailen moraaalin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      26
      4081
    2. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      132
      3987
    3. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      56
      3549
    4. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      20
      3435
    5. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      79
      3417
    6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      63
      3270
    7. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      81
      2856
    8. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      54
      2775
    9. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      20
      2514
    10. Korjaamo suositus

      Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p
      Hyrynsalmi
      14
      2254
    Aihe