Tämä on vain paikkamerkki - EMME YLLÄPIDÄ ENÄÄ WINCAPITA.COM:IN PALVELINTA
Olemme saaneet monia kyselyjä liittyen domain-nimeen Wincapita.com, jonka palvelinta olemme ylläpitäneet verkossamme.
Wincapita on ollut yhtiömme root eSolutions asiakas joidenkin kuukausien ajan (tuote: www.server.lu) kunnes he lopettivat laskujemme maksun muutama kuukausi sitten.
Vahvistamme, että Wincapita ei ole enää asiakkaamme ja että heidän palvelimensa on poistettu verkostamme. Palvelimelle ei jäänyt mitään tietoja, joten meistä näyttää siltä että WinCapita on tyhjentänyt palvelimen tiedot maaliskuun 2008 alussa.
Domain-nimi WINCAPITA.COM osoittaa vielä verkkoommme. Tämä on asia, johon emme voi vaikuttaa. Toistaiseksi ohjaamme WinCapitan IP-osoitteen tälle karanteenisivulle, jotta kaikki saavat tiedon, että täällä ei ole mitään muuta nähtävää.
Emme tiedä WinCapitan nykyisistä toiminnoista eikä meillä ole mitään tietoa heidän nykyisestä sijainnistaan.
Tässä on kaikki tieto jonka voimme julkisesti kertoa.
Ystävällisin terveisin,
root eSolutions, [email protected]
Käännös ummikoille...
2
525
Vastaukset
- jonka voimme julkisesti kertoa
"Tässä on kaikki tieto jonka voimme julkisesti kertoa."
On siis tietoa, jota he eivät voi kertoa.
Koska asiakas on kieltänyt kertomasta.
Että mitä tapahtuu kohta... - tännekkin
Out tojennäkösesti tullunna tälle vep-sivustolle koska halusit vieraella osotteessa www.wincapita.com
Tämä ov vuan paekampitäjä - WINCAPITA.COM EI OU ENNEE MEIJJÄN HALLITTAVISSAMME
Myö ollaan suatu monennäkösiä kysymyksiä koskien tomein-nimmee Wincapita.com, jota on ylläpijetty palavelimella meijjän verkossamme.
Wincapita.com on ollunna root eSolutionsin asijakkaana muutaman kuukauvven ajan (tuote: www.server.lu) kunnes hyö herkesivät maksamasta kuukaosittaesel laskusa muutama kuukaos takaperin.
Myö vahvistettaa että Wincapita ei ou ennee meijjän asiakas ja heijjän palavelimesa on poestettu verkosta. Mittää tietoo ei ollu jätetty palavelimelle ennee siinä vaeheessa kum myö se poestettiin, jotenka näöttää siltä että hyö tekivät jonniinlaista siivousta joskus maaliskuun alakupuolella 2008.
Tomein-nimi WWW.WINCAPITA.COM osottaa yhä meijjän verkkoon, johon myö ei pystytä milläällaella vaekuttammaan. Sillävälin myö osotettaan tämä IP-osote tälle karanteenisivulle, jotta jokkaenen näkköö että tiällä ei oo ennee mittään nähtävöö.
Myö ei tiijetä mittään Wincapitan liikkeistä ja myö ollaam myös ihan tietämättömiä heijjän nykysistä sijainnistaan.
Tässä on kaekki tieto mikä myö pystytään sinulle kertomaan.
Lupsakoin terveisin,
root eSolutions, [email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie3096125Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta613980Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom413322Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole773244Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa
Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava833168Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut1803089Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin1022556Dannysta tulee isä 83-vuotiaana
Huh huh sentään sellaista naista, joka laitattaa itsensä paksuksi ikälopulle papalle ! Ajatellaanko lapsen oikeuksia oll522261Abdullah iski Citycenterin vessassa
Miksi näitä juttuja pitää lukea lähes päivittäin? https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011913632.html2122213Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt782093