Pandemiarokote, jota meille Euroopassa tarjotaan, on LINTUinfluenssarokote, koska SIKAinfluenssarokotetta ei vielä ole ehditty valmistaa. Valmistajansa Glaxon tiedostoissa rokotteen varmuusvarastosta käytetään koodinimeä EU 666. Yhdysvalloissa koodinimi on US 666.
http://cryptogon.com/?p=10010
http://cryptogon.com/?p=10010
Vastaukset 22
Vanhimmat
numerot.....
Entä sitten?
Sitä vaan että yhtä lailla joku luulee numeroiden vaikuttavan, joku taas luulee että rokotteesta on jotain hyötyä, tätä tämä on...
Tässä yksi ilta kyllä oli TV:ssä koko ilta keskustelua ja infoa sikainfluenssarokotteesta, sen koostumuksesta jne... asiantuntijat, mm. rokotussysteemin pääjohtaja kertoivat vissiä tietoa... ja loppulause oli OTTAKAA ROKOTE kun on mahdollista! Ja löytyy sitä faktatietoa täältä netistäkin, jos haluaa. Ja kaikki höpöhöpöjutut kannattaa unohta, nyt on kysymys INFLUENSSAROKOTTEESTA ja piste.
uskot siihen ettei maailmassa ole aina niitä,jotka hamuavat rahaa ja toisen omaisuutta vaikka tappamalla kansaa. Tarpeeksi ahneet tappavat oman isoäitinsäkin ja ryöstävät kaiken mikä eteen tulee. Helppo tapa saada valtavat biljoonat on kautta aikojen ollut lääkkeiden syöttäminen ihmisille toitottamalla samalla lääkäreiden suulla kuinka hyvää mönjää saatte.
HUH HUH Tässäpä meillä pulma nimittäin tämä sikarokote. Eri lähteistä saatujen tietojen mukaan tällä rokotteella pyritään elinimoimaan väkeä mailman kirjoista, jotta meitä olisi helpompi valvoa. Ensin lähtevät lapset ja raskaanaolevat naiset eli tuleva sukupolvi. Kenellekkään ei ole snottu mitä tämä rokote on ja mitkä sen todelliset sivuvaikutukset ovat. Testaamaton, tai testasivathan ne sen amerikassa n. 30 vuotta sit milloin kuoli n. 25 henkilöä rokotteeseen. Tekee kuulemma jonkunmoisen keskushermostolle parantamattoman jutun.
HUH HUH tämän kaiken takana on amerikan mustanbudjetin tyypit jotka haluaisivat fasistisen amerikan ja euroopan joten kusessa ollaan jos ne siinä onnistuvat. Smat tyypit lavastivat VTC tornien tuhot 2001.
Käykää kurkkaamassa //nwohavaintoja.blogspot.com , //talousdemokratia.blogspot.com , //yhdenlaki.worldpress.com noilla sivuilla on jonkun verran tietoa heidän suunitelmistaan ja keitä nämä Pahat pojat oikein ovat.
Jos he onnistuvat aikeissaan, niin meillä alkaa kusiset ajat ja muutenkin nämä koossapitävät voimat murenevat, talous ym. Rakastetaan toisiamme ja pidetään toisistamme huolta ja älkää uskoko noihin valtamedian kertomiin bropakanda uutisiin. Tarkoituksena on puhdistaa ympäristömme ja mielemme kaikesta negatiivisesta, joka on saattanut meidät tähän tilanteeseen jossa ei ole mitään takuita huomisesta. Meillä jokaisella on syntymäoikeus terveyteen , onnellisuuteen , vauraaseen elämään ja muutenkin kaikkeen hyvään. Toi kusetus jota on harrastettu loppuu muutaman vuoden sisällä ja sit elämä vasta alkaa. ÄLKÄÄ OTTAKO SIKAROKOTETTA.
OTATKO SINÄ VASTUUN SIITÄ, JOS JOKU HEIKKOKUNTOINEN IHMINEN LUETTUAAN SINUN HÖPÖHÖPÖJUTTUASI KIELTÄYTYY ROKOTTEESTA JA KUOLEE SIKAINFLUENSSAAN???
ÄLKÄÄ IHMISET USKOKO TÄLLAISIA JUTTUJA VAAN OTTAKAA TIETOA ASIANTUNTIJOILTA, LÄÄKÄRILTÄSI JA MUILTA TERVEYDENHOITOHENKILÖKUNNALTA!
TÄÄLLÄ MAAILMASSA ON MONENLAISTA KENGÄNKULUTTAJAA, EI KANNATA KAIKKEA USKOA! IHAN SAIRAITA JUTTUJA KEKSITTY TÄSTÄ AIHEESTA... MYÖS USKONNON SARALLA, IKÄVÄ KYLLÄ.
rokotereaktioista ja niiden aiheuttamista ongelmista? Pekka Puska vissiin.
JOS, siis JOS tämä A(H1N1) on mahdollinen tuleva pandemia ja se käyttäytyy kuten edelliset pandemiat ovat tehneet, tämä on viruksen suhteellisen rauhallinen ensivisiitti maailman ympäri, muutama ihminen sairastuu ja tapahtuu joitakin kuolemantapauksia. Ensivisiitillä virus "tunnustelee" ja tutustuu maaperään ja käyttäytyy vielä suhteellisen rauhallisesti, samalla virus muuntautuu edelleen vielä nopeammin leviävään muotoon.
Toisessa vaiheessaan virus ( JOS H1N1 on tuleva pandemia, siis JOS ) on muuntautunut, kiertää muutamassa päivässä maapallon ympäri tartuttaen suurimman osan maapallon ihmisistä, monet sairastuneista selviävät, monet eivät. Rokotuksia ei ehditä kehittää, koska ei "pysytä" viruksen nopean muuntautumiskyvyn perässä, eli viruksen tulevaa muotoa ei pystytä ennustamaan.
Kolmannella kierroksellaan maapallon ympäri virus on jo huomattavasti "rauhoittunut", jokuset vielä sairastuvat ja vielä harvemmat kuolevat. Virus katoaa yhtä nopeasti kuin tulikin jääden historiankirjoihin yhtenä pandemian aiheuttaneena viruksena.
Joka vuosisadalla on ollut omat pandemiansa, nähtäväksi jää onko tämä nykyisen vuosisadan ensimmäinen, toivottavasti ei, mutta jos ei tämä niin sitten joku toinen virus.
rokotteen. Käsi oli jonkin verran kipeä, mutta ei mitenkään kovin phasti. Tänään on jo huomattavasti normalisoitunut. Ja edelliselle kirjoittajalle tiedoksi, että kaikista rokotteista, ei vain tästä sikainfl. rokotteesta, saattaa joillekuille tulla voimakkaampi reaktio. Kaikki olemme yksilöitä ja reagoimme eri tavalla.
Ei kukaan ota vastuuta kun ei tarvitse, siitä on oikeudessa pitävä päätös olemassa USAssa, oikein hallituksen viranomaisen päätös. Otat rokotten ja sairastut, et ota ja sairastut? Pääasia että fyrkka virtaa kassaan lääketehtailla.
Kuka tahansa voi tehdä tuollaisia sivuja.
http://keskustelu.kauppalehti.fi/5/i/keskustelu/thread.jspa?messageID=3515911
Onko tullut luettua liikaa Leo Mellerin Kipinä-lehteä?
Leo Mellerin toimittama Kipinä-lehti on lopetettu jo ajat sitten.
Jos et ole varma uskallatko ottaa rokotteen voi soittaa uuteen infopuhelimeen.
Numero on 017-368 6666. Puhelin avautuu perjantaiaamuna kello 9. Piru vastaa kello 9-15, myös lauantaisin ja sunnuntaisin.
http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1749566
Sulla mahtaa olla päässä vikaa! Mene hoitoon! Rokotus pelastaa ihmishenkiä. Siinä on silloin ihan sama, mistä se rokote tulee, kunhan pelastaa!! Ja sitä se tekee, samoin kuin Tamiflu!
jotka eivät usko järkipuheisiin.... läl läl lää. Tamiflu = lumi Fat eli osittain haidutettua lunta, jossa on elohopea- ja rasvajäämiä. Katos, kun ne influenssavirukset on hyvin säilyny likaisessa lumessa, jota on keräilty tuolta sulavien jäätiköiden reunoilta, moottoriteiden varsilta, samoin viime talvena kaupunkien lumenkaatopaikoilta, niin sitten sitä on valutettu jätevesipuhdistamoihin, sieltä haihdutettu 85% ja jätetty heikentyneet lintuflunssa- ja muut tautijämät pohjalle, niille on annettu vähän sokeria, että ne lisääntyis kovasti, sitten perään suolahappoa eli vähän heikennetty ja pikkasen antibioottinestettä eli niistä on tullut puolikuolleita myös elohopeasaasteiden takia, ja hieman lisätään madonlakkisienijauhetta ja sikojen plasmaverta ja kusemia joukkoon, niin sitten viimein litku on pullotettu kymmenen annoksen puteleihin ja sieltä tämä p-leellinen (666) liuos sitten ruiskutetaan ihmisiin ja sitten katsotaan, kun niistä tulee hieman hallusinogeenisiä, ja ah niin auttavia... Vai miten lieneekään se aine saatu koostettua? Ehheti ehheti....
Pelastaa
Mä haluun nähä kaikenlaisia värejä
tamiflu lääkettä ei enään sairaat saa!
Miksei??
Menkää hoitoon hörhöt noitten älyvapaiden juttujenne kanssa! No, ehkä sitten saatte viruksen ja kuolette siihen, mitä en tietenkään toivo kenellekään, mutta sekin on mahdollista, kun ette halua suojautua virukselta!