Tuossa keskustelu

huomaa, kuinka vähän hän ymmärtää todellisuutta koulujen lakkauttamisessa ! Perkele!
http://keskustelu.suomi24.fi/node/8604307
1365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Meinaatko ettei täällä saa hassata rahaa kakaroihin kun pitää kustantaa lisää vanhainkoteja keskustaan vai?

Minä kun luulin että täällä on niin pirusti penskoja että jokainen koulu niitä varten on kyllä ihan asiansa ajava laitos.

Minkä koulun haluaisit ensimmäiseksi lopettaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jonka avaajasta kirjoitti:

huomaa, kuinka vähän hän ymmärtää todellisuutta koulujen lakkauttamisessa ! Perkele!
http://keskustelu.suomi24.fi/node/8604307

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu