Aina kun olen hierotuttavana selkääni (nuorehkolla mieshierojalla), tämä hierojapoika tulee niin lähelle minua, että hänen pullottava etumuksensa harmaissa college housuissa aina pökkii minua kylkiin ja lantioon. Tunnen, että siellä on melkoisen iso pötkylä hänen housuissaan, joka on lähes puoli-seisokissa. En ole kehdannut sanoa asiasta, vaikka joskus se tuntuu vähän nololta. Toisaalta, ei se minua häiritse, vaan itse asiassa se kiihottaa minua. Olen joskus jopa vähän kostunut kun se poika tuolla tavalla tekee. Mitä se teidän mielestä tarkoittaa, että hän pökkii minua kullillaan kylkiin?
Miksi hieroja pökkii minua?
Sari*
4915148
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 49
Vanhimmat
Päivänselvää, olette molemmat homoja.
..... mistäs alkaen jos nainen tuntee vetoa mieheen, on kysymys homoudesta? Vai onko nykymaailmassa jo se ennen normaali nykyään jo sitä epänormaalia??
niin ei tarvi kysellä ilmanaikuisia.
Öööh.. no tuota aloittaja lienee Tero-Petteri 13v Korsosta. Orastava homoseksuaali.
Aids-homoja!
ES JONNE EI TAJUNNU :----DDDDD SPÖDRÄ SPÜNDRE
t. Kuvalaudan lähettiläs
Vaihda hierojaa . Tuo hieroja on sairas ja hyväksymällä sen pökkimiset, hyväksyt sen sairauden ja se vaan pahenee. Kohta se levittää jo hiviä ja muita sairauksia .
Saattaa olla , että taudit on jo ja hän vaan etsii kumppaneita ( useita, sillä se on odotettavaa) joissa taudit pääsee leviämään.
Voit kyllä ottaa yhteyttä esimieheenkin tai paikan myyntipuolelle ja kysyä, että kuuluuko todellakin sukupuolilla tökkiminen asiaan.
Kuulostaa hyvin sairaalta hierojalta. Seksuallisesti sairastuneita ihmisiä on yhteiskunnassamme aika paljon ja he hakeutuvat tietenkin tuollaisiin ammatteihin, kuten pedofilit lähelle lapsia.
Sairas ja vaarallinen. Tee ilmoitus tai vähintäänkin vaihda hierojaa.
Hyi hemmetti !
aivan huippu toi homojuttu
Hän ei välttämättä tee sitä kiusatakseen, vaan ajattelee sinun pitävän siitä. Tarkoitan, että vaikka loukkaantuisit, jos kiihotut, maailma on seksiä täynnä eikä kaikkea kiusoittelua ole tarkoitettu ilkeämieliseksi.
Kävin vain lihaskipujen tähden, mutta joku onneton ohjasi heti miespuoliselle kun sanoin ettei ole väliä kumpi.
Jos kärsit siitä, sano, en voi muuten neuvoa.
sitä nyt vähemmästäkin alkaa nuorella miehellä etumus pullottamaan! Hauskaa ois, jos kertoisit hänen esimiehelleen ymmärtäneesi että hieronta tapahtuu käsillä eikä...
http://www.youtube.com/watch?v=sdIEmhKTgtw
Ettäs tiedätte!
SPUDRÖ SPÄDRÖ X-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
KAADA SULA VOI HIEROJAN MUNAN PÄÄLLE :DDDDDDDD
Mee sen hierojan kämpille ja sit juotte ES ja pelaatte CS :D
:-----------DDDDDDD
Se mies yrittää saada sulta pesää, joten anna. Sehän on päivänselvä asia!
Pane sitä perseeseen. Tämä on virallinen Spyrdå spårdö hymiö x-----------DDDDD
riemurasialaiset haistakaa paska
No vaikka siellä onki linkki tänne niin mistä sä tiiät, että nuo on mojovat sutkautukset "riemurasialaisten" kirottamia? Justha sä sitä paitsi paljastit ittes.
riemurasia on perseestä ja kuvalautaki. Kaikki on fägäreitä jotka käy noissa kahessa. Mä oon paras.
käy ottamassa siltä hierojalta suohin ja sitte tilanne onki se, että sä velotat siltä rahaa joka kerta ku käyt hierottavana :D
Se sun hieroja haluaa piparia sen takia hän pökkii
VITTU MIKÄ SOVINISTISIKA!!!! ANNA SILLE TURPAAN!!! OTA LEIKKURIT JA LEIKKAA SEN NILKIN MUNA IRTI. SIIS VOI VITTU MITÄ PASKAA. NAINEN SAA ENÄÄN EES HIEROJALLA KÄYDÄ ETTEI JOKU OLIS HELVETTI MUNAA TYRKYTTÄMÄSSÄ!!!!
No voihan olla että kuvittelet että hän pökkii. Mieti tarkasti ettet vain olisi vainoharhainen :) Jos tykkäät, niin mikä estää menemästä pidemmälle?
I sense troll..
Soon kuulkaa kamala tilanne ku alkaa tolleen tökkii
pitääkö noita alkaa tänne kirjottelee? kyl parempia vinkkejä muualtaki saa..jos pidät siitä ni kannattaa koittaa pikkuhiljaa kysellä kiertelevästi hierojalta..vihjailet sille jotai. tässä riemurasialaisen vinkki
Näpäytät kunnolla niinkuin terveydentarkastaja ala-asteella tekee.. alkaa laskea..
On se nyt saatana kun ei kukaan ole ajatellut sen hierojan kannalta. Ei se varmaan maailman mukavinta ole kun alkaa seisomaan ja ihan turhaan
No pilluhan se on mielessä LOL vittu fail
Kokeile mitä tapahtuu ku huomautat... siitä sit jätkatte mielenne mukaa ;)
vihjase sille joskus et sä voit hieroa sille "onnellisen lopun" maksusta samalla kun se hieroo sua
Joopa!
Miksi hieroja pökkii minua?
Sari 13.1.2010 21:20
Näkyy olevan Sari niminen jätkä toisen kumppanina.
HIEROITA EN KERRALLA VATSAA JA KYSY PALJONKO MAKSAA
Parturini on keski-ikäinen nainen, joka tulee tukkaa leikatessaan kiinni, työntää pongottavan Venusvuorensa kyynärpäähäni tai polveeni ja hieroo sitä. Usein hän työntää kumpuaan sellaisella voimalla, että saa panna oikein Jaakona vastaan, että käsi pysyy tuolin käsinojassa. Ei tämä hieroskelu pahalta tunnu, sillä jos hän saa siitä jotain tyydytystä, niin ok.Onhan ne tunteet parturilla, jos ovat hierojallakin.
missä moinen parturi on?
SEN TÄYY OLLA SOMALI
Kyse on mainonnasta? Sinulle tarjottiin syvähierontaa ja esiteltiin työkaluja?
Se on,siksi se pökkii kylkiin ja joka paikkaan.
ehkä se saa pervosti siitä kiksejä, miehet on vähä sellasii...
Jos menet nyt ensin vaikka kontallesi ja sitten kysyt tältä tyypiltä että "voinko ottaa suihin?" Niin eiköhän hommat etene.
http://www.comdotgame.com/
Annat sille vähän reikää
täysin asiaan(hierontaan)kuulumatonta käyttäytymistä. Olen itsekin hierojana toiminut.
Esim. miesasiakkaalta sisäreisi hierotaan niin, ettei käsi koske kivespusseja ym. intiimiä.
missä moinen kampaaja on,haluan heti hänen asiakkaaksi
sillai sitä hierotaan,täysin mielikuvitusta olet kyl puutteessa joka tämän kirjoitit alkuunsa,mene isolle oriille hetimiten apu löytyyyyyyy
no eikö sitä kampaajan nimeä löydy
Sano hierojalle että sisäreidet kipeät, siitä voi sitten edetä sun kosteaan räpsään.
Ja jos siitä ei ole miestä siihen niin ota yhteyttä niin mä hoitelen sut...
Mä haluisin et hieroja vähän pökkis. Ja varsinki jos olis vielä sellanen kunnon mela millä pökkii. Sulla on käynyt tuuri. Kerro heti missä tää sun hieroja antaa näitä pökkimishierontoja, pliis