Etsitään malleja

photoart

Eli etsin halukkaita malleja (mielummin 014 ja lähialue) itävallassa käytävään 9.Special themes circuit:n valokuva kilpailuun/näyttelyyn nude sarjaan. Ilmottautuminen Maaliskuun 15 pvä:n mennessä.

Lisätietoa löytyy täältä: http://photoart40.com/index.htm

9

935

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nikke knakkeli

      "etsin halukkaita malleja"

      halukkuus on aina plussaa

    • lue ensin

      sen Ixuksen käyttöohjeet.
      Kauheeta kuraa... mieti ny ees vähän mitä nettiin näytille laitat.
      Nauru kyllä maittoi, kun katseli näitä tekeleitä ;)

    • RoadWarrior

      Hankala sanoa onko tämä vitsi, vai pitäisikö oikeasti tuntea myötähäpeää.

      Voisitko kuitenkin ystävällisesti ottaa sivuilta pois tekstin "Olen 43vuotias valokuvaaja.."? Kuvista päätellen et ole valokuvaajaa nähnytkään – mm. valaistus ja sommittelu on jotain ihan käsittämätöntä kuraa.

    • 6945464656562

      Ihan mukavia (varsinkin mature-BBW-glamour- kuvat) kuvia, ja sympaattinen nettisivutoteutus. Mutta oikeinkirjoitus toisi uskottavuutta roppakaupalla lisää.
      Jostain se kuvaushomma on aloitettava, ja malleja tosiaan sinä hommassa tarvitaan, niin opetteluun kuin näyttelytarkoituksiinkin.

      Älä välitä näiden välinerunkkareiden keljuiluista. Heillä ei ole paljoa elämää aukea.netin ulkopuolella ja saavat kicksejä kaikkien nolaamisesta.
      Jatka harjoituksia ja onne a mallien etsintään.

    • sama...

      Tuon laatuisten kuvien kanssa on turha lähteä minnekään. Älä ainakaan mainitse olevasi Suomesta, muuten saa koko kansa hävetä.

    • Lisätietoja

      Moi!
      Mistä voin kysellä lisää tietoja?

      • photoart

        Yhteystiedot löytyvät kotisivultani.


    • käväisin mut en kyl valottunu yhtää,siis ei mitää kuvii ihmisistä
      taitaa olla joku feikki again

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pride-liputus närästää monissa Suomen kunnissa

      Suomen lipun nostamisesta on laki. Pride‑liputuksesta ei. Kieltäytyviin kuntiin kohdistuu poliittista painostusta kuin k
      Maailman menoa
      50
      3658
    2. On tiedossa, että venäjämieliset diggaavat diktatuurista venäjää

      jossa ei esim. ole sanan- ja lehdistönvapautta. Mutta keitä nämä venäjän palvojat sitten ovat, ei heitä toki paljon ole
      Maailman menoa
      38
      2361
    3. Vihreiden, SDP:n ja Vasemmistoliiton kannattajista selvästi alle puolet on miehiä

      ja silti joku punafeministi valitti kokoomuksen naiskannattajien puutteesta, vaikka siellä on enemmän naisia kuin punavi
      Maailman menoa
      71
      2308
    4. Belfastissa käynnissä kunnon persuilu

      Joku random mamu tekee rikoksen, niin sikäläiset naamiopersut kostavat tuhoamalla kantaävestön omaisuutta. Liekö siellä
      Maailman menoa
      60
      2198
    5. Ensin Henry Novak ja nyt sitten se Irlannin tapaus

      jossa mustaihoinen afrikkalainen mieshenkilö puukottaa valkoihoista maassa makaavaa miestä useita kertoa pään alueelle.
      Maailman menoa
      27
      1626
    6. Persujen kannatusromahdus tekee kesästä 2026 nautinnollisen

      Satoi tai paistoi, niin Suomen kansalaisella on kuluvana kesänä syytä hymyyn. Niin upealta tuntuu persujen kannatusroma
      Maailman menoa
      65
      1550
    7. Mitä kirjainta haluaisit

      Ra kastella mahdottomasti?
      Ikävä
      76
      1457
    8. Onko kaivattusi rohkeampi kuin sinä?

      Vai oletko sinä rohkeampia? Mikä on rohkea teko, minkä sinä tai kaivattusi on tehnyt? Mitä siitä seurasi?
      Ikävä
      55
      1003
    9. Kaunein nimi

      Mikä on mielestäsi kaunein miehen ja naisen nimi? Haluaisitko itse olla joku toisen niminen?
      Ikävä
      68
      982
    10. Rakastan sinua hiljaisuudessa

      Rakastan sinua hiljaisuudessa. Olisit minun tai et, olen odottanut sinua vuosisatojen ajan. Ilman sinua sydämeni on yksi
      Rakkaus ja rakastaminen
      40
      869
    Aihe