Laukeatko liian aikaisin?

Matti&Maija

Meillä oli vaimoni kanssa ongelma, eli laukesin aina juuri ennen kuin vaimoni olisi saanut. Uskoakseni tämä ongelma on monilla muillakin. Etsin netistä apua ja löysin joltain englannin kieliseltä foorumilta tämän:
http://bit.ly/dgiZ1o
Tuo "lääke" on auttanut meitä huomattavasti ja kestän nykyään sängyssä paljon pidempään, vaimonikin on tyytyväinen ;).

Ensimmäisestä paketista ei tarvinnut maksaa muuta kuin postikulut jotain 6€:n luokkaa, suosittelen muitakin kokeilemaan. Paketti tuli reilussa viikossa kotiovelle. On täysin luonnon tuote eli laillista tilata (selvitin sen ennen kuin tilasin).

Mukavia pano hetkiä kaikille!

5

1774

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • rtftd

      Itsepä en alkaisi tilaamaan mitään lääkkeitä netistä, voisinkohan tilata naapurin osoitteeseen?
      Minulla toimii kun naiskentelee niin kauan että kuti pysyy lippaassa tarpeeksi kauan, ei sen tarvi loppua siihen yhteen kertaan.

    • frangrabba

      ei tarvita mitään lääkkeitä,vika korjaantuu kun laittaa korvienvälin kuntoon

    • osoite
    • dk

      et kyllä laukea liian aikaisin vaan juuri oikealla hetkellä. Seksiä ei alunperin ole tarkoitettu siihen että mies hässii niin kauan että nainen laukeaa, vaan siihen että mies ylipäätään laukeaa. Että jännä tää yhteiskunta miten siitä tehdään ongelma, että mies laukeaa "liian" aikaisin...

      • pantomiini

        Ei miehen pidäkkään laueta oikealla hetkellä vaan heti kun homma niin sanotusti laukeaa. Paritteluhan on ihan oikeasti tasrkoitettu lisääntymistä varten ja ei naisen tarvitse edes laueta että raskaaksi tulee. Mies vaan hoitaa hommansa ja siinä se, jos ei miellyttänyt toista osapuolta niin uutta naista kehiin. Voihan sitä laukeamista tietty harjoittaakkin. Ei mitään mömmöjä tarvita vaan hieman aikaa tutkia asiaa siellä jalkojen välissä. Eli runnkkaa ennen panoa niin et varmasti laukea heti ja toinen osapuoli on taatusti myös tyytyväinen.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pride-liputus närästää monissa Suomen kunnissa

      Suomen lipun nostamisesta on laki. Pride‑liputuksesta ei. Kieltäytyviin kuntiin kohdistuu poliittista painostusta kuin k
      Maailman menoa
      50
      3658
    2. On tiedossa, että venäjämieliset diggaavat diktatuurista venäjää

      jossa ei esim. ole sanan- ja lehdistönvapautta. Mutta keitä nämä venäjän palvojat sitten ovat, ei heitä toki paljon ole
      Maailman menoa
      38
      2361
    3. Vihreiden, SDP:n ja Vasemmistoliiton kannattajista selvästi alle puolet on miehiä

      ja silti joku punafeministi valitti kokoomuksen naiskannattajien puutteesta, vaikka siellä on enemmän naisia kuin punavi
      Maailman menoa
      71
      2308
    4. Belfastissa käynnissä kunnon persuilu

      Joku random mamu tekee rikoksen, niin sikäläiset naamiopersut kostavat tuhoamalla kantaävestön omaisuutta. Liekö siellä
      Maailman menoa
      60
      2198
    5. Ensin Henry Novak ja nyt sitten se Irlannin tapaus

      jossa mustaihoinen afrikkalainen mieshenkilö puukottaa valkoihoista maassa makaavaa miestä useita kertoa pään alueelle.
      Maailman menoa
      27
      1626
    6. Persujen kannatusromahdus tekee kesästä 2026 nautinnollisen

      Satoi tai paistoi, niin Suomen kansalaisella on kuluvana kesänä syytä hymyyn. Niin upealta tuntuu persujen kannatusroma
      Maailman menoa
      65
      1550
    7. Mitä kirjainta haluaisit

      Ra kastella mahdottomasti?
      Ikävä
      76
      1457
    8. Onko kaivattusi rohkeampi kuin sinä?

      Vai oletko sinä rohkeampia? Mikä on rohkea teko, minkä sinä tai kaivattusi on tehnyt? Mitä siitä seurasi?
      Ikävä
      55
      1003
    9. Kaunein nimi

      Mikä on mielestäsi kaunein miehen ja naisen nimi? Haluaisitko itse olla joku toisen niminen?
      Ikävä
      68
      982
    10. Rakastan sinua hiljaisuudessa

      Rakastan sinua hiljaisuudessa. Olisit minun tai et, olen odottanut sinua vuosisatojen ajan. Ilman sinua sydämeni on yksi
      Rakkaus ja rakastaminen
      40
      869
    Aihe