Kiikarissa Mitsubishi Lancer 1,3 GLX -99 ajettu alta 140tkm. Hinta 3400e. Onko toimiva peli? Uskaltaako Toyotasta siirtyä Mitsuun? Varsin mukavan näköinen peli ja suht vähän ajettu. Pieni kone vähän häiritsee, mutta halpaa kyytiä kaiketi. Varaosien hinnat? Kiitos jo etukäteen.
Lancer 1.3 GLX -99 KOKEMUKSIA?
Only japanese
2
1198
Vastaukset
- Tuo on melko
perusvarma aparaatti. Kone taitaa olla samaa kaliperia kuin olij o 92-96 korinkin Lancerissa ja oliko jopa vm 91 12 venttiilisessäkin Lancerissa. Vaihelaatikkokin on Mitsun tekemä, joten pitäisi olla kaikinpuolin mutkaton peli. Tuon ikäisissä Carismoissa on nimittäin joidenkin koneiden yhteydessä Rellun laatikoita, joista ei ole niin älyttömän hyvää kuullu.
- nipponisti.
jos on huollettu säännöllisesti, niin sillä ajaa vielä pikän siivun. Toin jos jotakin joutuu laittamaa niin maksaa ne osat enemmän kun tojotan osat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh882118Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1361766- 1801326
- 241784
- 67732
- 59718
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol10711Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako211608- 49566
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </339509