Kokemusta Slim 'n Lift Supreme Comfort:sta?

venya

Monet ovat varmastikin nähneet ostos-tv:ssä tätä mainostettavan, mutta onko kenelläkään kokemusta? Olen saanut melko ristiriitaista tietoa: jonkun mielestä täyttä humpuukia, toisen mielestä toimii, JOS vain tilaa tarpeeksi ison koon. Olen harkinnut ostoa, mutta tietysti hiukan arveluttaa, kerta palaute on ollut niin ristiriitaista, ja kyse on kuitenkin OSTOS-TV:STÄ, missä usein kaupitellaan enemmän ja vähemmän humpuukia tavaraa.

Kommentteja, kiitos.

P.S Ohessa linkki tuotteen sivustolle:

http://www.tvins.com/fi/products/slimlift-comfort/slimlift-comfort.php

4

1255

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Slim N Lift Supreme

      Kiinnostaisi minuakin kokemukset

    • Slimmattu nyt

      Minä jäin koukkuun... Aika nopeasti laihduttuani ja paljon suhteellisen lyhyen ajan sisällä, alavatsassani roikkuin ihopoimuja, kuten myös reisien sisäpinnoissa aika runmasti. Leikkaukseen en päässyt, eikä talous antanut myöten kustantaa leikkausta itse. Eräänä iltana telkkaria katsoessamme vaimoni kanssa, hän ehdotti minulle Slim n' Lift housuliivejä pruistamaan 'vällyt' piiloon. Sanoin ehdottomasti, mutta parin viikon kuluttua posti toi sellaiset. Vaimo oli tilannut ne ja aikamme kinasteltuamme ja kotirauhan vuoksi, vedin ne lopulta jalkaani. Tunne olikin miellyttävä ja pienen asettelun jälkeen, etumustakaan ei puristanut pahasti. Sen illan pyörin housliiveissä ja muutaman päivän jälkeen minulla oli ne jatkuvastai omien housujeni alla. Kun kahdet sai samaan hintaa, oli vaihtokerta aina saatavilla pesujen väliin.
      Nyt hän on ostanut vielä toiset pitkät, (Rago) ja tuntuu, että en osaa olla ilman niitä. MInulla ei ole koskaan ollut mitään vetoa naisten vaatteisiin, mutta vaimoni temppu teki sen, että olen koukussa juuri tiukkoihin ja napakoihin housuliiveihin. MInusta ne ovat hyvät ja toimivat, myös kohtuuhintaiset.

      • Kummasta kyse?

        Tuollaiset varsinaiset housuliivit (esimerkiksi Rago) on paljon paksumpaa materiaalia ja eri tavalla valmistettu kuin tässä keskusteluketjussa mainittu Slim n' Lift alusasu. Ainakin kertomuksestasi päätellen vaimosi on ostanut sinulle varsinaiset housuliivit, ei alusasua.


    • Tyytyväinen omiinsa

      Ostin itse Feminellin verkkokaupasta samantyylisiä tuotteita, tosin en noin halvalla.
      Ainakin siellä palautus ja vaihto toimi hyvin.

      Kehoittaisin aloittajaa ainakin kokeilemaan Ostos TV:n tuotetta, hinta ei ole paha, laadusta en osaa sanoa kun en ole nähnyt kyseistä tuotetta.Omiini olen tyytyväinen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. On tiedossa, että venäjämieliset diggaavat diktatuurista venäjää

      jossa ei esim. ole sanan- ja lehdistönvapautta. Mutta keitä nämä venäjän palvojat sitten ovat, ei heitä toki paljon ole
      Maailman menoa
      19
      2166
    2. Vihreiden, SDP:n ja Vasemmistoliiton kannattajista selvästi alle puolet on miehiä

      ja silti joku punafeministi valitti kokoomuksen naiskannattajien puutteesta, vaikka siellä on enemmän naisia kuin punavi
      Maailman menoa
      39
      2065
    3. Belfastissa käynnissä kunnon persuilu

      Joku random mamu tekee rikoksen, niin sikäläiset naamiopersut kostavat tuhoamalla kantaävestön omaisuutta. Liekö siellä
      Maailman menoa
      25
      1945
    4. Persujen kannatusromahdus tekee kesästä 2026 nautinnollisen

      Satoi tai paistoi, niin Suomen kansalaisella on kuluvana kesänä syytä hymyyn. Niin upealta tuntuu persujen kannatusroma
      Maailman menoa
      46
      1367
    5. Mitä kirjainta haluaisit

      Ra kastella mahdottomasti?
      Ikävä
      74
      1316
    6. Onko kaivattusi rohkeampi kuin sinä?

      Vai oletko sinä rohkeampia? Mikä on rohkea teko, minkä sinä tai kaivattusi on tehnyt? Mitä siitä seurasi?
      Ikävä
      46
      863
    7. Kaunein nimi

      Mikä on mielestäsi kaunein miehen ja naisen nimi? Haluaisitko itse olla joku toisen niminen?
      Ikävä
      56
      792
    8. Farmi-Amski ja Jucci Hellström - Sydämiä satelee - Onko tässä jotain enemmän?

      Amskidamski Anne-Mari Tarkkio ja Jucci Hellström olivat samaan aikaan Farmi Suomi -realityssä. Nyt somessa on nähty mat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      8
      721
    9. Arvaa sattuuko se

      Että teen töitä siihen että unohdan sinut. Mitä muutakaan voin
      Ikävä
      52
      713
    10. Rakastan sinua hiljaisuudessa

      Rakastan sinua hiljaisuudessa. Olisit minun tai et, olen odottanut sinua vuosisatojen ajan. Ilman sinua sydämeni on yksi
      Rakkaus ja rakastaminen
      32
      698
    Aihe