Älkää asentako Windowssia!

Menetin kaikki tiedostoni, valokuvani, elokuvani ym. kun asensin Win7:n. Joku väitti että osioin levyn väärin, mutta kun en edes osioinut! Muistan aivan selvästi, että otin koko kovalevyn käyttöön joten osiointia en tehnyt! Käyttöön ei tullut muuta kuin sottainen WINDOWS 7, ÄLKÄÄ EDES YRITTÄKÖ ASENTAA SITÄ!
13618
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

teit virheen kun jyräsit koko kiintolevyn tyhjäksi,ois kannattanut ottaa talteen omat tärkeät kun rupee käyttistä uudelleen asentamaan jos homma ei ole hallussa,ei se käyttöjärjestelmän vika ole.

Äänestä
  • Asentaa seiska, niin että ei jyräisi!
    se haluaa oman formaattinsa!

    Äänestä

olla muutenkin 2 - 5 varmuuskopiot, eikä niitä tule säilyttää samassa paikassa. Oma mokasi.

Äänestä

vähenee joksikin aikaa, kun nielet Rapalan uistimen, jossa on kolmihaarakoukut.

Äänestä

Minä asensin tuotteen ja onnistui niinkuin pitääkin, enkä ollut ennen asentanut vastaavaa käyttöjärjestelmää.

Äänestä

osioinut

Äänestä

Otit koko kiintolevyn käyttöön, eli osioit sille Windowsille koko kiintolevyn. Tietysti kaikki tyhjennetään alta pois kuten normaalisti käyttöjärjestelmiä asennettaessa. Palauttaa vaan tiedostot varmistuksista, mitään ei häviä. Jos et sitäkään ole tehnyt niin kyllähän se kertoo lähinnä käyttäjän omasta mokailusta.

Äänestä

oma vikas, älä tuu angstimaan tänne

Äänestä

Minulla on ollut seiska jo pitkään,eikä mitään häikkää ole ollut..Kyllä itse mokasit jos jätit varmuuskopion ottamatta.Se ei ole ohjelman vika...Suosittelen kaikille

Äänestä

Varmuuskopioi tiedostosi:)

Äänestä

Miten voit onnistua tuossa, ensin Linux asennuksen mokaat ja sitten win7 asennuksen.
Tarkkuutta peliin tai atk kursseille opiskelemaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Win7 on paska! kirjoitti:

Menetin kaikki tiedostoni, valokuvani, elokuvani ym. kun asensin Win7:n. Joku väitti että osioin levyn väärin, mutta kun en edes osioinut! Muistan aivan selvästi, että otin koko kovalevyn käyttöön joten osiointia en tehnyt! Käyttöön ei tullut muuta kuin sottainen WINDOWS 7, ÄLKÄÄ EDES YRITTÄKÖ ASENTAA SITÄ!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu